Команда із Закарпаття здолала вінничан з мінімальною перевагою (ВІДЕО)

28 березня 2024 четвер
    82 переглядів
    Фінальний постріл "минайця" залишає команду з Вінниці без очок

Останній матч у 2018 році був принциповим для обох клубів. Адже «Нива» відставала від «Минаю», який посідав першу сходинку турнірної таблиці, лише на один бал. Перемога давала можливість команді Василя Вовка і Дениса Колчіна покращити свій турнірний доробок і становище у перегонах.

Вінничани завзято взялися за cправу на старті поєдинку і створили низку цікавих атак. Але на 17-й хвилині нас очікував «холодний душ». Нападник господарів поля Роберт Гегедош вийшов віч-на-віч із голкіпером «Ниви» Артемом Кулінічем. І не змарнував цей 100-відсотковий шанс. 1:0.

Після цього вінничани дещо підсіли – і в психологічному, і в ігровому плані. І до кінця тайму беззаперечною ініціативою володів «Минай». Захист вінничан працював із повним навантаженням, не раз доводилося вступати в гру й Артему Кулінічу.

А ось після перерви «Нива» практично вирівняла гру. Незабаром і рахунок зрівнявся. На 61-й хвилині фірмовим ударом поза меж карного майданчику відзначився Володимир Савошко. 1:1.
    Після цього «Нива» створила низку гольових епізодів. Коли вінницькі футболісти виходили вдвох на одного захисника, арбітр зафіксував офсайд. Володимир Савошко міг оформити гольовий дубль, але його постріл цього разу воротар Мелашенко відбив.

Найбільш реальним шансом у господарів був вихід сам-на сам Беци. Артем Кулініч врятував «Ниву».

Арбітр додав до основного часу чотири хвилини. Обидві команди не задовольнялися нічийним результатом і прагнули вирвати перемогу. Емоції на полі кипіли. Кіпер господарів Мелашенко у невимушеній ситуації боксерським прийомом звалив на траву нивівця, за що отримав гірчичник. Павло Федосов небезпечно проривався до воріт «Минаю» – голкіпер був на місці.

На останніх секундах унікальний постріл із-за меж карного майданчику вдався минайцю Лободі. М’яч полетів у кут, а Артем Кулініч виявився безсилим. 2:1. Господарі побігли обніматися, святкувати свій успіх. І арбітр одразу дав фінальний свисток.

ФК «Минай» – «Нива» (Вінниця) – 2:1 (1:0)

Голи: Гегедош (17), Савошко (61), Лобода (90+4)

«Минай»: Мелашенко, Беца, Минайленко, Кобін, Стасюк, Смокоровський (Федак), Гавриленко, Лобода, Пиняшко, Нурієв, Гегедош

«Нива»: Кулініч, Гудак, Музиченко, Найко, Гавранко, Хохлов, Шестаков, Савошко (Яськов), Долінський, І. Маляренко, Федосов

Попередження: Гегедош, Мелашенко – Найко, Шестаков, Маляренко, Яськов