Коноплянка м’яча у ворота "Атлетико" так і не забив!

28 березня 2024 четвер
    64 переглядів
    Коноплянка на екваторі отримав 20 хвилин ігрового часу.

Можливо, тому що зіграв у цьому матчі тільки 20 хвилин.

Вчора «Севілья» виграла перший матч чемпіонату Іспанії в 2016 році - з другої спроби. Перша була провалена 3 січня - в Гранаді (1: 2), але у «Атлетика» на своєму полі взяти три очки вдалося: обидва голи забив французький форвард Гамейро - 2: 0. Він відкрив рахунок у середині першого тайму (24-а хвилина) за допомогою Вітол, а в середині другого (59-я) реалізував пенальті.
    Український півзахисник Коноплянка вийшов на заміну на 70-й хвилині замість Банега, коли доля зустрічі, як з'ясувалося пізніше, вже була вирішена. Перемога виявилася вельми важливою - завдяки їй «Севілья» на фініші першого кола (це був матч 19 туру) набрала 29 очок і залишила за спиною як мінімум «Атлетик» (28).
    Швидше за все, «Севілья» обійшла ще й «Депортіво» (27), який теж сьогодні, але пізно ввечері, грає в гостях з «Реалом». Не виключено, що ззаду залишиться і «Ейбар» (27), але він в неділю вдома приймає «Еспаньол». Без урахування цих двох матчів команда Коноплянки піднялася на 6-е місце.