Київська "Оболонь" провела "шалений" матч проти ФК "Минай" зі столиці Закарпаття!

18 квітня 2024 четвер
    104 переглядів
    Футбол. У Києві підопічні Кобіна з Ужгорода видовищно програли "пивоварам"!

Після трьох стартових турів команди розділяло сім рядків у таблиці, але в той же час різниця буле лише в одне очко.

У разі перемоги підопічні Кобіна могли суттєво поліпшити своє турнірне становище. Та й настрій у дебютанта Першої ліги був що треба після сенсаційної перемоги над Чорноморцем.
     Тому й почали гості дуже якісно. Уже на шості хвилині Стасюк з лівого флангу навісив до штрафної, Беца в дотик скинув головою в район 11-метрової звідки Нурієв щічкою м’яко відправив м’яча у самісіньку дев’ятку. 0:1. Коментатор матчу у гарному сенсі втратив мову від розіграної комбінації!
     Для Оболоні-Бровар, яка не програє вдома з квітня, цей гол став холодним душем і дуже швидко команда не лише відігралася, а й вийшла вперед. Для цього команді Ковальця знадобилося дві хвилини. На 25-й хвилині Мединський на правому фланзі накрутив двох захисників Минай, знайшов передачею Батальського і той зльоту з 12-ти метрів поклав м’яча у кут. 1:1. А в наступній атаці уже з лівого флангу асистував Майданевич, який вирізав чітко на голову Мединському, і невисокий хавбек ударом головою немов рукою поклав м’яча у кут. 2:1.
     “Пивовари” цього сезону ще не програвали, обидві нічиї у, здавалося б, виграних матчах, здобули саме вдома. Тому пропущений на початку другого тайму гол майже нікого з уболівальників не здивував. На 51-й хвилині Стасюк відправив до штрафної Пиняшка, той пробив і влучив у руку Терехову, і Нурієв ударом з «точки» зрівняв рахунок. 2:2.
     Проте Оболонь-Бровар сьогодні була в ударі. Рівно за три хвилини після кутового біля воріт Миная Пиняшко заволодів м’ячем, прокинув собі на хід, але Улянченко опинився на ньому першим, приклався метрів з 30-ти. Вийшов просто шалений постріл — м’яч від штанги опинився у воротах. Естетична насолода на 55-й хвилині і 3:2!
     А вже за 10 хвилин відбулося дежа вю від Араужо, який повернув нас у матч киян проти Металурга, і зробив рахунок 3:3. Це після навісу зліва Слободян виніс м’яча з власної штрафної прямо на ногу 21-річному бразильцю, який метрів з 20-ти поклав м’яча у дев’ятку. Федорівський пальцями зачепив м’яча, але жодного шансу не мав!
     Але Оболонь-Бровар лише завелася від цього і за п’ять хвилин затяжна атака киян принесла свої плоди. Мединський знайшов на куту штрафної Бровченка, екс-гравець Дніпра-1 змістився ближче до центра і з лівої закрутив за шаленою траєкторією у дальній кут. Абсолютно без шансів для Поповича. Це 4:3 — і той хто міг, але не потрапив на стадіон – кусає лікті.

Оболонь-Бровар зуміла вийти з нічийного синдрому, здобула яскраву і важливу перемогу і може готуватися до виїзду в Краматорськ.

Оболонь-Бровар (Київ) – ФК Минай 4:3

Голи: Батальський, 25, Мединський, 27, Улянченко, 55, Бровченко, 70 – Нурієв, 8, 52, з пенальті, Араужу, 65.

Оболонь (стартовий склад): Федорівський, Майданевич, Терехов, Семенко, Бровченко, Ульянченко, Покотилюк, Мединський, Слободян, Єфремов, Батальський.
    Запасні: Тюрін, Ковбаса, Савченко, Ткач, Степаненко, Коваленко, Потопальський, Гуськов, Островський.
    Головний тренер: Сергій Ковалець.

Минай (стартовий склад): Попович, Беца, Допілка, Дмитренко, Стасюк, Шпак, Вагін, Антоніо Сантос, Араужу, Нурієв, Маїк.
    Запасні: Кулинич, Гавриленко, Страшкевич, Гегедош, Кополовець, Пиняшко, Микуляк, Жичиков, Маткобожик.
    Головний тренер: Василь Кобін.