Молодіжний склад ФК "Закарпаття" програв "Ворсклі" — 0:4

19 квітня 2024 п'ятниця
    58 переглядів
    У Мукачеві ворскляни виглядали зігранішими, швидшими та успішнішими

Ввечері 25 липня на стадіоні "Приладист" м.Мукачево (Закарпатська область) пройшов поєдинок ІІ-го туру молодіжних складів ужгородського ФК"Закарпаття" (м.Ужгород)) та полтавської "Ворскли". На жаль, ужгородці програли - 0:4.

Гра явно не йшла того вечора для господарів: ворскляни виглядали зігранішими, швидшими та успішнішими. Вже на п'ятій хвилині ужгородці пропустили - після подачі з кутового відзначився Артем Ромов. Полтавчани контролювали хід поєдинку і не дозволяли "Закарпаттю" огризатися.

Другий тайм наші хлопці провели значно краще. Так на 50-тій хвилині Василь Вах, після виходу один на один з кіпером повинен був відновлювати паритет на табло. Натомість, вдруге за матч м'яч влетів у сітку воріт Юрія Славіка: Вах не забив, а швидка атака "Ворскли" виявилася продуктивною - 0:2. На цьому негативна тенденція для господарів не закінчилася. Так, на 70-тій хвилині, за фол останньої надії, арбітр поєдинку Олексій Лаврів вилучає Андрія Деркача, а на 78-ій дочасно поле залишає Василь Вах. Не дивно, що ужгородці, залишившись у відчутній меншості пропустили ще. Остаточний рахунок - 0:4

Уже після звітної зустрічі керманич молодіжного складу ФК "Закрапаття" Михайло Іваниця зазначив: "Поки що ми і справді слабші за "Ворсклу": вони уже кілька років грають разом, а моїй команді виповнився ледь місяць. Кожну сьогоднішню помилку детально аналізуватимемо і працюватимемо ще більше, аби з юнаків виховати висококласних профі".

Склад ФК "Закарпаття": Юрій Славік, Андрій Деркача, Ростислав Чижевський, Віталій Шеховцов, Андрій Ковальчук, Павло Рибковський, Шандор Вайда, Іван Шевченко, Роберт Гегедош, Василь Пиняшко, В'ячеслав Акілов (замість Шевченка на поле вийшов Михайло Трухан, замість Гегедоша - Василь Вах, замість Павла Рибковського вийшов Михайло Батрин.