На Мукачівщині 70-річчя проголошення Карпатської України відзначили у спортивному дусі

24 квітня 2024 середа
    63 переглядів
    На Закарпатті пройшов обласний чемпіонат зі спортивнрого орієнтування на велосипедах

14-15 березня у мальовничому урочищі Мукачівщини «Велика гора» відбулась непересічна подія у світі спорту нашого краю, що її організували клуб «Велобайк Закарпаття» та обласна федерація спортивного орієнтування – обласний чемпіонат з MTBO.

Присвятили змагання 70-річниці проголошення Карпатської України.
    Першого дня переможцями на найдовшій – 17-ти кілометровій дистанції, що проходила через 10 контрольних пунктів, у змаганнях чоловіків стали ужгородці Олексій Жданович, Ференц Гутлебет та Юрій Головацький. До трійки найкращих серед жінок на 10-ти кілометрівці увійшли Віра Жданович з Ужгороду та мукачівки Ніна Расчупкіна і Яна Семак. Кращі результати серед юніорів показали представники обласного центру Андрій Соханич і Василь Стегура, та Олександр Касьянов з Мукачева, в змаганнях юніорок – Ольга Рощина. В групі наймолодших – серед спортсменів не старших14 років – переможцем та бронзовим призером стали мукачівці Станіслав Мостович та Олександр Сливка, а срібним призером став Богдан Кобилянський з Ужгороду.
    Наступного дня жваво і цікаво пройшли змагання на спринтерських трасах. Запекла боротьба на трасі довжиною 8 кілометрів з 7 КП тривала з першого до останнього метру.
    Переможці змагань отримали медалі від організаторів. Переможцями у більшості з вікових категорій стали ті ж саме спортсмени, що і попереднього дня. Лиш у молодшій групі призери помінялися кардинально: разом зі Станіславом Мостовичем цього разу на п’єдестал пошани піднялися Владислав Ємець та Роберт Глушко, а серед дівчат з кращим результатом фінішувала Олександра Жданович.
    За підсумками обласних змагань було сформовано дві збірних команди Закарпаття (загальною чисельністю 26 спортсменів!), які вже за два тижні представлятимуть наш край на чемпіонаті України у Львові.
    "ТрансАтлас"

Переможцем зимового чемпіонату Закарпаття зі спортивного орієнтування серед чоловіків став керівник СК "Імпульс" з Мукачева Сергій Готра