Недільний футбол у Берегово запам’ятається надовго!

24 квітня 2024 середа
    58 переглядів
    ФК «Берегово» пройшов «Карпати» Воловець у Кубку області

22 березня на стадіоні «Меблевик» ФК «Берегово» обіграв воловецькі «Карпати» з рахунком 2–0, пройшовши у 1/8 фіналу.

м. Берегово, стадіон «Меблевик», 500 глядачів

ФК «Берегово» — «Карпати» Воловець 2–0 (1-0)

Арбітр: Петро Котубей (Виноградів)
    Голи: 1–0 Сергій Гичка – 10 хв., 2–0 Іван Попович – 55 хв.
    Берегово: Бейреш, Микуланинець, Д. Пахомов, О. Пахомов, Міщенко (Сливка, 46), Ковтун, Гичка, Попович, Каганець (Улинець, 83), Скакун, Луца (Гегедюш, 89).
    Заміна: Гецко, Сегляник, Сейчі, Кота, Генкел, Дудінскі
    Головний тренер: Людвіг Тар

Місто Берегово знову приймає матчі обласного рівня. Після трьохрічної перерви берегівський футбол знову з’явиться на футбольній мапі області. ФК «Берегово», який був створений минулого року, грав у чемпіонаті району та посів четверте місце. Проте президент клубу Золтан Бабяк вирішив, що Берегово повинне мати команду обласного рівня.

До початку сезону команда плідно тренувалась. Проходив дуже великий підбір гравців. Загалом ставка робилася на гравцях, які знайомі з берегівським футболом. Також головний тренер команди Людвіг Тар залучив до основи декількох гравців з юнацької команди. Окрім того було проведено ряд товариських матчів, де берегівчани одержували перемоги.

Кубкова гра проходила на запасному полі ФК «Берегово». Головна «арена» до початку сезону не готова, тож потрібно було задіювати «Меблевик». Стадіон двічі вирівнювали катком, пофарбували ворота. Надалі планується встановлення лавиць запасних гравців.

Перші хвилини поєдинку залишилися за берегівчанами. Вони контролювали гру і намагалися швидко вийти вперед. Такий контроль і постійне домінування принесло результат на 10 хвилині. Сергій Гичка наважився на удар з 25-метрів і влучив у дев’ятку воловецьких воріт – 1:0. Після цього команда намагалася подвоїти свою перевагу, проте Микола Міщенко та Василь Луца не забили з дуже близької відстані.

Гості намагалися відгризатися, але їхні намагання перекреслювали захисники Берегова. Безпомилково грали захисники Михайло Микуланинець та Олександр Скакун. В хорошій формі перебувають брати Пахомови. Денис дуже часто підключався по флангу в атаку, проте м’яч не завжди до нього доходив.

У другому таймі на поле з’явився Іван Сливка, який зайняв місце у центрі захисті. Футболісти Берегова пішли одразу ж вперед. І знову їм вистачило десяти хвилин для того аби забити. Василь Луца на правому фланзі здійснив простріл в центр карного майданчика «Карпат», а там свою справу зробив Іван Попович, зігравши на випередження – 2:0.

Дії берегівчан після другого голу стали спокійнішими. Команда почала «катати» м’яч по полю. Всі намагання Воловця до воріт берегівчан не доходили. У другому таймі голкіпер ФК «Берегово» залишався практично без роботи.

Фінальний свисток арбітра Петра Котубея зафіксував перемогу ФК «Берегово» — 2:0. Команда успішно пройшла перший бар’єр і вже готується на матч 1/8 фіналу (суперником ФК «Берегово» став ФК «Ужгород).