Перша перемога-2020. ФК "Минай" з Ужгорода переграв команду з Євросоюзу

16 квітня 2024 вівторок
    89 переглядів
    Команда Василя Кобіна з-під Ужгорода здобула свою першу перемогу у 2020-му — в Угорщині!

У суботу, 18 січня, ужгородський клуб "Минай" святкував першу перемогу на першому зимовому зборі. І якщо команда Кобіна проводила другий спаринг за два дні, то Дебрецен у цей день проводив другу товариську гру за день.

До обіду основний склад угорців переміг румунську Університатю 5:1, де зіграли і закарпатці Олександр Надь та Ерік Кушнір.

У другій половині дня з минайцями на поле вийшли резервісти, в основному молоді гравці Дебрецена. Як зазаначається на офіційному сайті угорського клубу, за винятком Чаба Сатмарі та Нікола Труїча, стартовий склад команди Локі складався з гравців віком від 17 до 20 років.

Перший тайм проходив у гострій боротьбі, господарі навіть першими зуміли забити зусиллями Барата.
    Під час перерви Минай традиційно провів багато замін. Юніори Дебрецена хоча і збільшили свою перевагу до двох м'ячів (забив сербський вінгер Нікола Труїч), проте почали потроху втомлюватися і після 60-ї хвилини минайці почали справно забивати.

Як повідомляє прес-служба минайського клубу, у випадку з першим голом Стасюк вміло прорвався флангом та подав у штрафну, де Капустей виявився найспритнішим та вколотив м’яч у ворота – 2:1.

Ще за мить -  ми зрівняли. Тепер Кіча прорвався флангом, подав у штрафну і захисник «Дебрецена» Барат зрізав м’яч у власні ворота 2:2. Забивали ми і зі стандарту – третій м’яч нашої команди в активі Карнози: майстерно виконав стандарт з кута штрафної, поціливши м’яч у дальній кут.

І на цьому «Минай» не зупинився. Знову тероризували суперника на флангах і завдяки цьому забили четвертий. Знову постарався Кіча – цього разу його передачу замкнув Беца. Останню крапку поставив Гегедош, який відзначився з одинадцятиметрового. Він же його і заробив - 2:5.

У четвер, 23 січня, минайців очікує виїзд у Львів на спаринг із своїм екс-суперником по Кубку ФК "Львів".