Перший крок до півфіналу зимового чемпіонату зробив ФК "Ужгород"

28 березня 2024 четвер
    68 переглядів
    ФК "Ужгород" - ФК "Оболонь" - 4:0!

Вигравши з рахунком 4:0 поєдинок із хустською "Оболонню".

У неділю штучне поле "Камелоту" приймало одну з найцікавіших пар у рамках 1/4 фіналу Зимової першості Закарпаття. ФК "Ужгород" мірявся силами з хустською "Оболонню".

Ця пара розцінювалась, як вишенька на торті серед усіх команд-учасниць турніру. І справді, минулорічний чемпіон приймав четверту команду області. Більше того, ужгородці стартували у цій першості не надто вдало, що додавало впевненості як і вболівальникам пивоварів, так і самим гравцям. Проте, сталось не так, як гадалось.

Уже з перших епізодів матчу стало ясно, що господарі не будуть гостинними. Зелені, які грали у помаранчевих маніжках, почали створювати момент за моментом. Жаренко, Реплюк та Оржеховський були справжніми "активістами" у своїй команді. Досвідчений, але не такий прудкий захист хустян часто не справлявся із таким натиском. Результатом цього стали два попередження, які заробив Панця. Спочатку перервав перспективну атаку ужгородців, зігравши рукою, а потім тим самим відзначився уже у своєму карному. Червона картка і пенальті - "мрія" будь-якої команди. Точку реалізував Реплюк, чим значно полегшив життя своїм партнерам. Хоча, заради справедливості, це зробив Панця, створивши всі передумови для цього.

Перша половина матчу так і завершилась - за мінімальної переваги футболістів Шанти.

Другий тайм, з логічної точки зору, став достатньо прогнозованим. "Ужгород" грамотно та майстерно використовував чисельну перевагу і створював неприємності кіперу "Оболоні". Окрім купи нереалізованих моментів, гравці в маніжках зуміли ще тричі відзначитись. Спочатку Реплюк оформив дубль після удару Куделка. На цьому Михайло не зупинився і оформив хет-рик. Асистував Пиняшко, який згодом і сам забив, скориставшись помилкою кіпера.

4:0 - "Ужгород" однією ногою у півфіналі. "Оболонь" зла і засмучена. Тепер матч-відповідь стане нічим іншим, як поєдинком честі для підопічних Браєра.