ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У Львові відбудеться Різдвяний фестиваль "Велика Коляда"

    01 жовтня 2020 четвер
    Програма XI Різдвяного фестивалю "ВЕЛИКА КОЛЯДА"

    Празник Різдва Христового відіграє особливу роль у релігійно-духовному житті кожної людини. Різдвяні традиції українського народу особливо підкреслюють велич приходу у світ Божого Сина, котрий своєю присутністю серед нас з’єднав Небо із Землею.

    У кожній християнській родині святкування Різдва супроводжується не лише релігійно-духовними переживаннями, але й багатими українськими християнськими традиціями: колядками, щедрівками, вертепами тощо.

    Для піднесення духовно-культурного рівня народу, а також для збереження і розвитку різдвяних традицій нашого краю, впродовж багатьох років у храмі Пресвятої Євхаристії Центрі душпастирства молоді, що у місті Львові, пл. Музейна, 3, традиційно проводиться різдвяний фестиваль “Велика Коляда”. До участі у фестивалі запрошуються дитячі, юнацькі і дорослі, однорідні і мішані, аматорські і професійні хори, родинні ансамблі, вокально-інструментальні та інструментальні ансамблі, оркестрові колективи, театральні гурти, сольні виконавці.
    У цьогорічному фестивалі в спільному виконанні усіх хорів звучатимуть твори композиторів з Києва, Закарпаття та Львова, зустрічі з якими з особливою приємністю очікуємо на заключному гала-концерті фестивалю. Гостями цьогорічної “Великої Коляди” будуть цікаві самобутні гурти з Гуцульщини. Новинкою цього року буде музична емблема фестивалю, спеціально створена львівським композитором Остапом Мануляком, яка супроводжуватиме початок і закінчення усіх фестивальних виступів.


    Програма XI Різдвяного фестивалю "ВЕЛИКА КОЛЯДА"

    7 січня, четвер 12.30
    Вертеп дитячої групи театру "Мета" (м. Львів)
    Режисер-постановник - Зоряна Грегорійчук

    8 січня, п'ятниця 19.00
    Хор "Вірую"
    Храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львів)
    Керівник - Христина Бущак
    Юнацький хор "До Богородиці"
    Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів, Рясне-2)
    Керівник - Наталія Кончак
    Вертеп камерного хору "Осанна"
    Храму Божої Премудрости
    Святоіванівської Лаври Студійського Уставу (м. Львів)
    Режисер-постановник - Володимир Бідак
    Керівник - Володимир Бень

    9 січня, субота 15.00
    Муніципальний хор "Коралі" (м. Вишгород)
    Керівник - Леся Потіцька
    Дитячий хор "Надія"
    Храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львів)
    Керівник - Ольга Баглай
    Дитячо-юнацький хор "Херувими"
    Храму св. Онуфрія оо. Василіян (м. Львів)
    Керівник - Олег Жук

    10 січня, неділя 16.00
    ГАЛА-КОНЦЕРТ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ КОЛЕКТИВІВ
    а також
    Зведена дитяча капела бандуристів "Надія"
    ДМШ№1 та ДМШ№2 (м. Чернігів)
    Керівники: Людмила Велігорська та Лідія Фалалєєва

    11 січня, понеділок 19.00
    Зразковий вокальний ансамбль "Намисто"
    Львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича
    Керівник - Марія Сергійчук
    Концертмейстер - Олена Мацелюх
    Дитячий вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики"
    Керівник - Леся Слюсарчук
    та заслужений артист України Остап Стахів
    Народний камерний хор
    Народного дому м. Пустомити
    Керівник - Мирон Дацко
    Концертмейстер - Надія Дуць

    12 січня, вівторок 19.00
    Зразковий дитячий хор "Оберіг"
    БДЮТ м. Винники
    Керівник - Наталія Кончак
    Концертмейстер - Богдан Чериба
    Молодіжний хор "Аксіос"
    Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)
    Керівник - Марта Карапінка
    Хор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ
    Керівник - Руслан Ляшенко

    13 січня, середа 19.00
    Жіночий хор "Мироносиці"
    Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)
    Керівник - Наталія Кончак
    Вокально-інструментальний ансамбль "Пролісок"
    (с. Жирівка, Львівська обл.)
    Керівник - Наталія Роман
    Чоловічий хор "Благовіст"
    Храму св. Архистратига Михаїла оо. Студитів (м. Львів)
    Керівник - Тарас Мельник

    14 січня, четвер 19.00
    Народна студентська хорова капела "Ватра"
    ЛНУВМ та БТ ім. С. Гжицького
    Керівник - Віталій Чмир
    Хормейстер - Роман Юськевич
    Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів
    Софія Федина
    Камерний хор "Soli Deo"
    Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів)
    Керівник - Ірина Мельник

    15 січня, п'ятниця 19.00
    Зразковий дитячо-юнацький хор "Радуниця" (м. Львів)
    Керівник - Наталія Манько
    Хормейстери: Анастасія Арбузова та Дзвенислава Манько
    Концертмейстер - Христина Пристаюк
    Фольклорний ансамбль "Любисток" (м. Львів)
    Керівник - Оксана Мельничук
    Капела бандуристів "Карпати" (м. Львів)
    Керівник - заслужений діяч мистецтв України Ярослав Мелех

    16 січня, субота 15.00
    Зразковий дитячий хор "Поема"
    Народного дому с. Оброшино
    Керівник - Галина Гадзецька
    Концертмейстер - Ольга Барабах
    Народний жіночий вокальний ансамбль "Журавка"
    Народного дому м. Жовкви
    Керівник - Дарія Купровська
    Галицький камерний хор "Слов'янка"
    Храму Різдва св. Івана Хрестителя УГКЦ (м. Львів)
    Керівник - Василь Стефанович

    17 січня, неділя 16.00
    ГАЛА-КОНЦЕРТ
    ВОКАЛЬНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ АНСАМБЛІВ

    а також:
    Гурт "Коралі" (м. Львів)
    Камерний хор монастиря св. Юрія (м. Червоноград)
    Керівник - Марія Латій
    Творчий колектив
    Християнської Євангельської Церкви "Гефсиманія"
    Керівник - Олена Мархева
    Духовий оркестр
    Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ
    Керівник - Андріян Леськів

    19 січня, вівторок 19.00
    Зразковий театр "Горличка"
    Львівського Будинку вчених
    Керівник - Галина Равлінко
    Хор "Артос"
    Храму бл. Климентія Шептицького (м. Львів)
    Керівник - Наталія Івашків
    Ансамбль мідних духових інструментів "Leo Brass Quintet"

    20 січня, середа 19.00 Вокальна формація "У дзеркалі" (м. Львів)
    Керівник - Надія Ромах
    Чоловічий секстет "La Vivo" (м. Львів)
    Керівники: Антон Рамський та Юрій Гадзецький
    Хор "Надія"
    Храму Положення Пояса Пресвятої Богородиці (м. Львів)
    Керівник - Юрій Антків
    21 січня, четвер 19.00 Хор "Оранта"
    Ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ (м. Львів)
    Керівник - Світлана Карпович
    Народна капела бандуристок "Галичанка"
    Будинку культури працівників зв'язку ЛФ ВАТ "Укртелеком"
    Керівник - Руслана Дробот
    Концертмейстер - Мирослава Медвецька
    Хор національної і духовної пісні "Вірли"
    Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львів)
    Керівник - Роман Борецький

    22 січня, п'ятниця 19.00
    Молодіжний хор "Голос серця"
    Храму свв. верх. ап. Петра і Павла
    (с. Стара Скварява, Львівська обл.)
    Керівник - Ірина Звір
    Народний художньо-просвітницький гурт
    "Ретро з Левандівки" (м. Львів)
    Керівник - Людмила Додевич
    Народний хор "Левада" (м. Львів)
    Керівник - Надія Балуцька
    23 січня, субота 15.00
    Хор храму св. свмч. Йосафата (м. Тернопіль)
    Керівник - Наталія Буда
    Дитячо-юнацький хор "Agnus Dei"
    Храму свв. рівноап. Володимира і Ольги (м. Львів)
    Керівник - Галина Стефанович
    Хор "Світло тихе"
    Храму свв. верх. ап. Петра і Павла оо. Василіан
    (м. Дрогобич)
    Керівник - Оксана Хомик

    24 січня, неділя 16.00
    ГАЛА-КОНЦЕРТ ФОЛЬКЛОРНИХ КОЛЕКТИВІВ
    а також:
    Народна хорова капела "Боян"
    (м. Бережани, Тернопільська обл.)
    Керівник - Юрій Масенко
    Хор храму Різдва Пресвятої Богородиці (с. Брюховичі)
    Керівник - Володимир Ганас
    Вертеп народного драматичного колективу "Оборіг"
    Народного дому с. Оброшино
    Керівник - Зоряна Рогожинська
    Фольк-гурт "Марвінóк" (м. Львів)
    Гурт автентичного співу "Родовід" (м. Львів)
    Гурт автентичного співу "ДоСхідСонця" (м. Львів)

    25 січня, понеділок 19.00
    Народна хорова капела "Заграва"
    Львівського обласного Будинку вчителя
    Керівник - Вікторія Черничко
    Вокальна група "Чорнобривці"
    Львівського мистецького центру "Веселі черевички"
    Керівники: Володимир і Марія Чмир
    Хормейстер - Василь Чучман
    Народний хор "Нескорені"
    при Українській академії друкарства (м. Львів)
    Керівник - Богдана-Олександра Сімович

    26 січня, вівторок 19.00
    Камерний оркестр ЛССМШ ім. С. Крушельницької
    Керівник - Марта Гуневич
    Ансамбль бандуристів ЛССМШ ім. С. Крушельницької
    Керівник - Ірина Мельник
    Духовий оркестр ЛССМШ ім. С. Крушельницької
    Керівник - Іван Карпин

    27 січня, середа 19.00
    Народна хорова капела "Мрія"
    Львівської комерційної академії
    Керівник - Василь Долішний
    Хормейстер - Оксана Долішна
    Хор студентів
    Львівського державного училища культури і мистецтв
    Керівник - Руслан Ляшенко
    Заслужена хорова капела України "Боян" ім. Є. Вахняка
    Будинку культури працівників зв'язку ЛФ ВАТ "Укртелеком"
    Керівник - Василь Чучман
    Хормейстер - Адріана Чучман
    Концертмейстер - Соломія Саврук

    28 січня, четвер 19.00
    Хор студентів
    Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича
    Керівник - Оксана Долішна
    Жіночий хор "Дівочі мрії"
    Львівського державного музичного училища ім. С. Людкевича
    Керівник - Надія Поворозник
    Концертмейстер - Олена Сеник
    Хор народного ансамблю пісні і танцю "Черемош"
    Львівського національного університету ім. Івана Франка
    Керівник - Тетяна Когут
    Хормейстер - Олена Вол чек
    29 січня, п'ятниця 19.00
    Фольклорний ансамбль "Джерельце"
    Львівського обласного Будинку вчителя
    Керівник - Світлана Стефан
    Архикатедральний хор собору св. Юра (м. Львів)
    Керівник - Надія Поворозник
    Галицький камерний хор "Євшан"
    Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи
    Керівник - Ігор Даньковський

    30 січня, субота 16.00
    Патріарший хор
    при Патріаршому cоборі Воскресіння Христового (м. Київ)
    Керівник - Тетяна Стефанишин
    Народний камерний хор "Felicio"
    (м. Надвірна, Івано-Франківська обл.)
    Керівник - Наталія Байдак
    Молодіжний хор "Осанна"
    Храму Христа-Царя оо. Василіян (м. Івано-Франківськ)
    Керівник - Любов Терлецька

    31 січня, неділя 17.00
    ЗАКЛЮЧНИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛЮ

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Рейтинг: 

    Пунктів: 0

    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору