У закарпатському райцентрі пройшов фінал змагань з футболу "Шкіряний м'яч" (ФОТО)

20 квітня 2024 субота
    65 переглядів
    У Тячеві пройшли дитячі змагання з футболу.

У четвер, 16 жовтня, у місті Тячів на стадіоні імені Л. Бийреша відбулися фінальні ігри другого етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч».

Фінальні ігри другого етапу Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч» відбулись сьогодні, 16 жовтня, у місті Тячів на стадіоні імені Л. Бийреша. Вони проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, а також залучення їх до регулярних занять сортом. Цього разу свої вміння у футбольній грі продемонстрували команди юнаків 2003 року народження з Тячева, Нижньої Апші, Дубового, Тереблі, Углі та  Тересви.

Участь у змаганнях також прийняв завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Василь Герчак, який виступив перед присутніми в рамках церемонії нагородження. Зокрема  він наголосив, що учасники змагань показали високу спортивну майстерність, як на свій юний вік та побажав спортсменам результативних тренувань, розвитку та подальших досягнень у футбольній грі. Відтак Василь Васильович вручив грамоти переможцям змагань.

За результатами турніру омріяну перемогу виборола команда юних футболістів з Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1,  почесне друге місце посіла команда Нижньоапшанської ЗОШ І-ІІІ ст., а на третій сходинці опинились юнаки Дубівської ЗОШ І- ІІІ ст.