U19. "Шахтар" розгромив "Говерлу" вщент - 6:0!

24 квітня 2024 середа
    75 переглядів
    U-19: «Говерла» всуху програла «Шахтарю» - 0:6

У матчі 18-го туру чемпіонату України U 19 «Шахтар» зустрічався на виїзді з ужгородською «Говерлою».

Чемпіонат U19. 18-й тур. 28 листопада 2015. Кам'яниця. СТК «Камелот». +1 Градус

«Говерла» U19 (Ужгород) - «Шахтар» U19 (Донецьк) - 0:6 (0:1)

Голи: 0: 1 Пихаленок (6), 0: 2 Авагімян (59), 0: 3 Бугай (63), 0: 4 Глагола (76), 0: 5 Ткачук (77), 0: 6 Породько (90)

«Говерла»:
    Черепко, Болгар, Дрозд, Веждел, Буда, Машталір, Рацин, Шпак (Минайленко, 46), Бобик (Філіп, 83), Галац, Антошин

Запасні: Дядюк, Будз

Головний тренер: Валентин Слюсар

«Шахтар»: Романов, Якимець, Сеницький, Шевченко, Грачов (Путря, 46), Чех, Глагола, Пихаленок (к) (хача, 66), Бугай (Ткачук, 71), Топалов (Породько, 83), Авагімян (Проданов, 83)

Запасні: Дубровін, Семеніхін

Головний тренер: Сергій Ковальов

Тренери: Геннадій Орбу, Олександр Купальний

Арбітр: Ярослав Біць (Львів)

Попередження: Грачов (37), Буда (32), Минайленко (72)

Перед матчем

«Шахтар» виграв п'ять з останніх шести поєдинків чемпіонату U19. Команда Сергія Ковальова продовжує боротьбу за лідерство в таблиці, маючи дві гри в запасі. «Говерла» в 17 турах набрала 7 очок і посідає останнє місце. Матч першого кола між суперниками закінчився переконливою перемогою «гірників» (3:0).

Перший тайм

«Шахтар» з перших секунд гри зробив акцент на атакуючий футбол, і результату довго чекати не довелося. Вже на 7-й хвилині Дмитро Топалов подав з кутового, Юрій Сеницький головою скинув м'яч у воротарський, і Олександр Пихаленок відкрив рахунок - 0:1. Після цього «гірники» створили з десяток небезпечних моментів, але ворота ужгородців були немов зачаровані. Артур Авагімян, замикаючи простріл Володимира Якимця, послав м'яч над поперечиною порожніх воріт. Голкіпер рятував господарів після ударів Топалова, Бугая і Дієслова. Авагімян з кількох метрів бив, здавалося, напевно, але м'яч знову не зміг розминутися з воротарем. Перед перервою були можливості забити у Піхаленка, Бугая і Топалова, однак закріпити перевагу вдалося вже у другій половині матчу.

Другий тайм

Зі стартом другого тайму «Говерла» вирішила підтримати відкритий футбол, запропонований «гірниками», і швидко була за це покарана. Двома блискавичними контратаками підопічні Сергія Ковальова довели рахунок до великого. Спочатку Олександр Глагола промчав правим флангом і подав у центр штрафного майданчика, звідки Артур Авагімян головою вколотив м'яч у сітку - 0:2. А потім Топалов втік «на побачення» з воротарем, який відбив удар Дмитра, проте не зміг перешкодити Владиславу Бугаю добити м'яч у ворота - 0:3. Взявши невеликий перепочинок, «Шахтар» знову вистрілив «дуплетом», причому обидві гольові передачі записав на свій рахунок Дмитро Топалов. У першому випадку простріл «десятки» замкнув Олександр Глагола, а через хвилину Топалов витонченим «черпачком» знайшов у штрафному Ореста Ткачука, і той пробив голкіпера з близької відстані. Крапку в матчі на останній хвилині поставив Олександр Породько. Після подачі Іллі Путрі з лівого флангу форвард донеччан бив головою, і м'яч парашутом опустився в дальній кут - 0:6.

Перемога над «Говерлою» стала найбільшою для команди Сергія Ковальова в цьому сезоні.