Ужгородські баскетболісти — перші!

19 квітня 2024 п'ятниця
    68 переглядів
    БК «Ужгород-УжНУ» перемогли баскетбольний клуб «Ді-Ді-Бао».

БК «Ужгород-УжНУ» невдало стартував у новому чемпіонаті України. Після двох прикрих поразок у Чернівцях ужгородські баскетболісти прагнули здобути перемогу в першому домашньому турі чоловічої першої ліги з баскетболу.

Суперником команди з Закарпаття був баскетбольний клуб «Ді-Ді-Бао» з міста Кам’янець-Подільський.
    Із перших хвилин суботньої гри ужгородці продемонстрували рішучість та сильне бажання перемогти. Стрімкі атаки завершувалися точними попаданнями з близької та дальньої дистанцій.
    Прекрасні атакуючі дії разом із міцним захистом призвели до двадцятиочкової переваги господарів майданчика вже після першої чверті гри. Але в другій чверті команда гостей зібралася й не дала ужгородцям, які провалили цю чверть у нападі, вбити інтригу вже до перерви.
    У другій половині гри ми знову побачили висококласну гру ужгородців, які й довели матч до закономірної та заслуженої перемоги. БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – БК «Ді-Ді-Бао» – 82-56 (32-14, 6-11, 30-11, 14-20).
    Очки для команди здобували: Костенко – 23 очка, Попадинець – 22, Іванина – 18, Плешаков – 8, Пустовіт – 5, Пазяк – 3, Тороні. – 2, Бенедик – 1.
    У другій грі господарі майданчика так само добре захищались, а в нападі грали ще більш гостріше та злагодженіше. Швидкі відриви, точні влучання з трьохочкової дистанції та результативна гра в трьохсекундній зоні дозволили ужгородській команді домінувати на майданчику всю гру та вщент розбити суперника й отримати таку важливу перемогу. БК «Ужгород-УжНУ-ЗОДЮСШ» – БК «Ді-Ді-Бао» – 110-63 (30-16, 29- 15, 29-15, 22-17).
    Найрезультативнішими в нашій команді були: Іванина – 43 очки, 5 перехоплень, 4 результативні передачі; Костенко – 30 очок, 10 р. п., 10 підбирань; Попадинець – 10 очок, 5 перехоплень; Пазяк – 8 очок, 4 перехоплення; Плешаков – 7 очок, 4
    р. п.; Пустовіт – 4 очки, 6 підбирань, 4 р. п.; Бенедик, Тороні – по 4 очки, Ножов – 3 підбирання.
    Який висновок напрошується після перших домашніх поєдинків? БК «Ужгород-УжНУ» – хороша команда, але гра напряму
    залежить від настрою лідерів клубу. Це особливо кинулося у вічі в першому поєдинку.
    Потужна гра в першій десятихвилинці – повна перевага. У другій – у діях Іванини, Костенка, Попадинця, Плешакова з’являється заспокійливість, а, можливо, й інертність. Це відразу відбивається на результаті.
    У третій частині матчу знову високі швидкості, боротьба біля щитів – є результат. Четверта десятихвилинка трохи нагадувала другу, правда, на той час доля матчу була вирішена.
    Другий поєдинок пройшов за іншим сценарієм. Наші гравці не брали перепочинок по ходу поєдинку. Вони домінували на майданчику весь матч. Гросмейстерський результат показав Іванина. Відмінно зіграла вся команда – свідченням тому результат на табло. У молодих гравців з’являється досвід. В окремих моментах матчів проглядалася солідність. Досить непогана й фізична готовність команди. Чи є недоліки? Звісно, є, але позитиву було значно більше. У цих матчах Кам’янець-Подільськ «стерли в порошок».