Ужгородські дзюдоїсти повернулися додому з золотими і срібними медалями!

25 квітня 2024 четвер
    130 переглядів
    Ужгородці здобули золото й бронзу на чемпіонаті України з дзюдо.

З 10 по 12 лютого на арені львівського манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України проходив Чемпіонат України серед юнаків і дівчат до 18 років.

Чемпіонат України зібрав понад 450 дзюдоїстів з 22 областей. Представники Закарпаття здобули дві медалі. У ваговій категорії до 55 кг чемпіоном став Лев Смагін, а серед дівчат у вазі до 57 кг бронзу виборола Яна Шова.

Дані змагання стануть першим етапом відбору до національної збірної, для участі в чемпіонаті Європи (U18), який пройде 1-3 липня в Фінляндії.