Ужгородські «Карпати» вибороли срібні медалі жіночої Суперліги (ФОТО)

20 квітня 2024 субота
    61 переглядів
    ГК "Карпати". Перемога із «срібним» присмаком.

У вирішальному матчі за медалі цієї проби вони здолали херсонську «Дніпрянку». Перемогли з рахунком 34:23.

Львівська «Галичанка» цього сезону була всіх сильніше, тому достроково виборола собі перше місце. «Карпати» та «Дніпрянка» до останнього вели боротьбу за друге місце. Календар цього сезону звів їх в останньому матчі, створивши неабияку інтригу.
    Матч розпочався під диктовку «Дніпрянки». Гості з Півдня скористалися стартовим хвилюванням «Карпат» та швидко повели в рахунку в 2-3 мячі. Триразові чемпіонки ніяк не могли знайти свою гру та нав’язати її супернику – херсонки на куражі діяли вдало в захисті та агресивно в нападі.
    Вирівняти ситуацію зумів Борис Петровський. Він вчасно взяв тайм-аут, заспокоїв команду і… «Карпати» заграли як справжні чемпіони. До 10 хвилини рахунок став рівним (9:9), а далі пішли у відрив. Темп гри збільшувався, і гості за ним не встигали. На перерву пішли за рахунку 19:14.
    В другій половині «карпатівки» тільки збільшили перевагу. Вміло вибудувавши захисний мур в штрафній, господарі чекали на помилки гостей. Вони їх робили, а ми користувалися. До середини тайму, рахунок вже був 26:16 на користь «Карпат».
    До радості вболівальників «Карпати Арени» , ситуація на майданчику не змінилася. Хоч билися і не за «золоті» медалі, але і їх віддавати не збиралися. У підсумку 34:23 на користь «Карпат». І команда на мажорній ноті завершує цей нелегкий чемпіонат.