Ужгородські "Карпати" здобули ще одну перемогу

23 квітня 2024 вівторок
    68 переглядів
    У підсумку – 20:10

12 вересня на «Карпати Арені» підопічні Петровського вдруге поспіль навчали гандбольної гри тернопільський «Економуніверситет».

Другий матч першого туру жіночої Суперліги приніс чергову перемогу нашим карпатівкам. Нагадаємо, що у першій грі, 11 вересня, ужгородські «Карпати» приголомшливо перемогли тернопілянок – 34:8.
    Тож, у другому поєдинку нашим дівчатам довести справу до перемоги було справою честі. Помилками досвідчених гравців господарок гості скористатися не зуміли, за що й згодом поплатилися. Перша половина зустрічі завершилася перевагою «Карпат» у сім м’ячів (13:6).
    Після перерви сенсації «Економуніверситет» не створив, а ужгородки довели справу до перемоги. У підсумку – 20:10. «Виходити на майданчик у матчі Суперліги дуже хвилююче. Особисто я дуже хвилювалася, щоб не підвести команду. Хотілось показати себе з найкращого боку. Дуже боялась не забити, що і трапилось зі мною на останніх хвилинах матчу», – поділилась своїми емоціями юна гравчиня «Карпат» Ніколь Чундак. Наступну гру закарпатські гандболістки проведуть через два тижні проти «Спартака».
    ГК «Карпати»– ГК«Економуніверситет» – 20:10 (13:6)
    ГК «Карпати»:Яблонська, Воронько, Шмітко; Мигович 4, Готра 3/3, Цубина 3, Лєбєдєва 3, Кильч 2, Лезінська 2, Компанієць 1, Чундак 1, Каганець 1, Мелекесцева, Воронова, Кот.
    ГК «Економуніверситет»:Маркова, Гунько; Мадрі 5, Арбузова 3, Лопушинська 1, Киляр 1. Штраф: 8 – 4 (Цубина, Готра, Каганець двічі – Киляр, Мадрі) 7м: 6/4 – 1/1 (Готра кинула вище воріт Гунько, Маркова відбила кидок від Чундак).