В Ужгороді пройшов чемпіонат Закарпаття серед юнаків і дівчат з МТВО

29 березня 2024 п'ятниця
    60 переглядів
    На фото Олександр Касьянов

В ужгородському Боздоському парку, в останній вікенд осені, пройшов чемпіонат Закарпаття серед юнаків і дівчат з МТВО - спортивного орієнтування на велосипедах. Чотири золоті нагороди з семи, що
    розігрувалися, дісталися вихованцям мукачівського клубу спортивного орієнтування "Товариш" (тренери Ніна Расчупкіна та Олександр Цепурдей).

На найдовший юніорській - п'ятнадцятикілометровій - дистанції, що проходила через 20 контрольних пунктів, одинадцятикласник мукачівської ЗОШ No. 11 Олександр Касьянов показав найкращий час - 48.18. Нагадаємо: у вересні на юнацькій першості Європи, яка проходила у російському
    Виборгу, Олександр увійшов до шістки кращих велоорієнтувальників континенту. Срібну та бронзову нагороди в змаганнях на Боздоші в запеклій боротьбі розіграли на останніх кілометрах дистанції
    ужгородець Олександр Зубенко (ЗОШ No.20) та мукачівець Василь Морозов (ВПУ No.3). У травні - на > чемпіонаті України - виборовши чемпіонський титул в їхньому двобої переміг Василь, зараз вдача була на боці ужгородця, який випередив суперника на фініші на 8 секунд.
    Як і очікувалося, перемогу в змаганнях юніорок отримала ще одна чемпіонка України з Мукачева Наталія Шозда (ЗОШ No.6). Шестикілометрову дистанцію Наталка завершила на 42 секунди швидше за Олександру Жданович, що навчається у Ужгородському коледжі мистецтв імені
    А.Ерделі, бронзову медаль вручено іншій представниці обласного центру - Марії Гафенко (гімназія).
    У суперечці юнаків не старших 16 років на семикілометровій трасі переміг першокурсник ДНЗ Мукачівський професійний ліцей Дмитро Гаршанін. На другому та третьому місцях відповідно ужгородець Віктор Поздняков та Олександр Галушка з Кам'янецької ЗОШ Ужгородського
    району. Четверту золоту медаль для Мукачева з великим відривом на дистанції принесла Олександра Золтан (ЗОШ No.1). У трьох інших вікових категоріях мукачівці теж не залишилися без
    нагород. В групі юнаків не старших 14-ти років Владислав Французов (ЗОШ No.11) фінішував з третім результатом, пропустивши поперед себе двох представників ужгородської ЗОШ No. 5 Віктора Андрійковича та Володимира Козловського. В категорії наймолодших (до 12 років) серед хлопчиків переміг Станіслав Паламарчук з Ужгороду. Мукачівці Володимир Косарєв (ЗОШ No. 1)
    та Станіслав Шин (ЗОШ No. 2) отримали відповідно та . В змаганнях дівчат мукачівка Анастасія Моїсеєва (ЗОШ No.1) фінішувала на другій позиції, а найкращий час на трикілометровій дистанції показала ужгородка Анастасія Кримінська (ЗОШ No. 20), третій результат у Діани
    Сотмарі (ЗОШ No. 19).
    Якісне проведення чемпіонату забезпечили кваліфіковані судді, в якості яких змагання обслуговували лідери збірної команди України з МТВО ужгородці Олексій та Віра Ждановичі, Ференц Гутлебет (перший в українському МТВО майстер спорту), мукачівці майстер спорту Руслан Касьянов, голова Тренерської ради МТВО Федерації спортивного орієнтування України Олександр Цепурдей та інші представники Закарпатського центру туризму та спорту учнівської молоді (директор Володимир Чепа).