Закарпаття: Футбольний суперкубок – у свалявського "Авангарду" (ФОТО)

16 квітня 2024 вівторок
    224 переглядів
    Володарі Суперкубку Закарпаття — футболісти свалявського ФК "Авангард"

У середу у Виноградові відбувся матч за суперкубок Закарпатськоъ області. Змагалися чинний чемпіон краю футбольний клуб "Мукачево" та володар Кубка області футбольний клуб "Авангард" (Свалява).

Минулого року ці команди вже сходилися у двобої за суперкубок Закарпаття, тоді перемогу святкували мукачівці. Цього ж року команда зі Сваляви вирішила відігратися і, як показали перші хвилини гри, шанси футболістів „Авангарду” отримати перемогу були кращими, ніж у їхніх суперників. Весь перший та частково другий тайми основна боротьба точилася поблизу воріт футбольного клубу „Мукачево”. Поодинокі атаки останніх, успіху не приносили. Гольові моменти час від часу створювали нападники „Авангарду”, але „пробити” надійний захист „Мукачева” їм все ж було не під силу. У другому таймі арбітр матчу неодноразово фіксував порушення, тому за грубу гру футболісти обох клубів були покарані „жовтими картками”.
    Долю протистояння було визначено тільки у серії післяматчевих пенальтей. Перший удар гравця мукачівського клубу по воротам суперника був невдалим. Свалявські футболісти свого шансу не втратили – три влучні постріли поховали надію ФК „Мукачево” на перемогу. Кінцевий рахунок 3:2, і цьогорічними володарями суперкубку Закарпаття стали футболісти свалявського клубу „Авангард”.
    Почесну місію – вручення перехідного суперкубку та медалей - виконали голова облдержадміністрації Олег Гаваші та голова федерації футболу Закарпатської області Михайло Ланьо. Окрім цих нагород, гравці команд отримали годинники та комплекти футбольної форми і м’ячі.
    1235.jpg– Для нашого клубу ця гра була принциповою, адже, скоріше за все, в цьогорічному чемпіонаті області першу сходнику ми не отримаємо, тому команда була рішуче налаштована перемагати у боротьбі за суперкубок, – відзначив головний тренер ФК „Авангард” Олександр Рубані у післяматчевому інтерв’ю. – Ми виграли завдяки комбінаційній грі, хоча сили двох команд були майже однакові, – вважає тренер.
    Наставники команд наголошували на тому, що проведенням другий рік поспіль подібних змагань підноситься на вищий щабель рівень футболу на Закарпатті. Також представники футбольних команд та численні вболівальники відзначають, що після кадрових змін у федерації футболу Закарпатської області, яку нині очолює депутат обласної ради Михайло Ланьо, футбольне життя краю значно активізувалося, повідомили Репортеру в управлінні інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської облдержадміністрації.