ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Андрій Сербайло про соціологічний скандал: «Шкода, що Шандор таке зробив…»

Кандидат в народні депутати від ВО «Батьківщина» Андрій Сербайло шкодує, що діяння Шандора призвели до соціологічного скандалу. Про це він повідомив сайт KarpatNews.in.ua сьогодні, 28 вересня.

Андрій Сербайло зазначив, що цей скандал – це приклад соціологічних маніпуляцій, про що нещодавно говорила Ірина Бекешкіна. «Мене, насправді, дуже здивував факт, що в цьому взяла участь людина, яку раніше дуже поважав – Федір Шандор», - зазначив він.

«Знаєте, вибори ж закінчаться, і життя продовжиться…. Одним словом, не знаю яка у нього була мотивація брати в цьому участь», - додав політик.

«До речі, в мене і до соціології Пеліна є питання. Шкода, що у нас довіра до такої поважної науки впала довіра. Її ж треба проводити об’єктивно та виважено», - повідомив А. Сербайло.

А на заяви Шандора, що «Батьківщина» більше підтримує Чучку, а не його, відповів: «Як наша політична сила не може підтримувати кандидата, який публічно заявляє, що не має до неї ніяких справ? Це ще раз доводить, що Шандор зробив маніпуляцію, а не соціологічне дослідження…».


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов