Студент матфаку УжНУ став майстром спорту з пауерліфтингу

07 травня 2024 вівторок
    17 переглядів

У місті Коломия щойно завершились змагання за Кубок України з пауерліфтингу та чемпіонат України серед студентів ВНЗ. Найвдаліше із закарпатських атлетів на прикарпатському помості виступив третьокурсник математичного факультету УжНУ Євген Криса,

якого тренує старший викладач кафедри фізичного виховання Андрій Федорішко.

19-річний студент змагався у ваговій категорії до 74 кг, де за нагороди боролись 26 спортсменів.

Про надзвичайно високий рівень конкуренції у цій вазі свідчить те, що перші дев’ять місць посіли спортсмени з майстрівським і вище показником.

Серед кращих не загубився і Євген, який у кубковому турнірі посів п’яте місце і став бронзовим призером чемпіонату України серед студентів. Піднявши у сумі триборства 670 кг, студент вперше офіційно виконав норматив майстра спорту України, перевищивши цей показник на 15 кг, що стало чудовим подарунком до 30-річного ювілею закарпатського пауерліфтингу, який відзначатиметься у грудні, - повідомили в УжНУ.