В Ужгороді пройшли змагання першості із силового багатоборства

27 квітня 2024 субота
    13 переглядів

В Ужгородській ЗОШ № 3 відбулись фінальні змагання першості Ужгорода із силового багатоборства серед шкіл міста.

Змагались команди Ужгородської гімназії, Зош № 19 та № 7, Ліцею- інтернату обласного підпорякування- переможниці відбіркових турів, та господарів - Зош № 3. Напередодні 1 Травня в Ужгородській ЗОШ № 3 відбулись фінальні змагання першості Ужгорода із силового багатоборства серед шкіл міста. Змагались команди Ужгородської гімназії, Зош № 19 та № 7, Ліцею- інтернату обласного підпорякування- переможниці відбіркових турів, та господарів - Зош № 3 Також за чемпіонські титули боролись переможці і призери кожного туру в окремих вправах Як і у відбіркових турах, змагання почались із жиму штанги лежачи та підтягування на перекладині, і продовжились армрестлінгом. Судили турнір Майстер спорту міжнародного класу із паверліфтингу Єлизавета Рижак ( жим ) , секретар обласної федерації бодібілдінгу і фітнесу Ростислав Теслович ( підтягування ), та засновник спортклубу "Проспект" майстер спорту із сумо Євген Прозор ( армрестлінг ). В жимі штанги лежачи найкращим став учень ЗОШ № 1 ( лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка ) Лабінський Максим що вижав снаряд вагою 60 кг 44 рази ! Друге і третє місця у учнів ЗОШ № 11 Журавського Євгена ( 37 раз ) та Кривки Крістіана ( 32 рази ). Минулорічний рекорд встановив учень ЗОШ №7 Спех Йосип, що вижав 55 кг снаряд 50 разів Підтягування цього разу проводилось на пружній гімнастичній перекладині , що дало змогу використати цю особливість, і показати незвично високі результати - третє місце із результатом 35 раз посів учень Ужгородської гімназії Кондрат Олександр, другим став Візенко Микола ( ЗОШ № 19 ) - 36 разів, і переміг його напарник по команді Олександр Фанта - 51 підтягування ! Кульмінацію змагань, вже традиційно, став армрестлінг, тут серед 22 учасників преміг Немеш Тарас із 7ї школи, перемігши у фіналі Анатолія Балашова ( ЗОШ № 8 ). Третій Максим Лабінський В командному заліку третьою стала команда ЗОШ № 19, другою Ужгородської гімназії, а перше місце поділили команди ЗОШ № 7, та Закарпатська школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів, які й отримають головний приз - снаряди для силових тренувань.