ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Не так сталося, як гадалося...Яценюк визнав свій провал у реформуванні країни

    26 квітня 2024 п'ятниця
    82 переглядів
    Не дай Боже жити у часи перемін!

    Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів, які реформи Кабінету міністрів не принесли очікуваного результату. Про це він повідомив на підсумковій прес-конференції у вівторок, 29 грудня.


    «Номер один, я вважаю, необхідно було зробити, але тут результати не такі, як ми очікували, - це реформа середньої освіти», - сказав пан Яценюк.


    Він нагадав, що для вузів був наданий додатковий статус автономії.


    «Друге - це звичайно медицина. Ну і медицина пов'язана не тільки з тим, що чотири рази Верховна Рада так і не задовольнила самостійну прохання міністра охорони здоров'я про відставку, але і з тим, що ряд пакетів законодавства, які були у Верховній Раді по зміні в системі фінансування медицини, що не були проголосовані », - зазначив прем'єр.


    За його словами, пріоритет реформування цієї галузі залишається в 2016 році.


    «Третє - це приватизація», - продовжив пан Яценюк, додавши, що Рада також не підтримала пропозиції уряду.


    «Ми будемо вести дискусію і далі з членами парламенту по необхідності широкомасштабної, прозорої та конкурентної приватизації в 2016 році», - підкреслив він.


    До четвертого «невдалому» блоку, за інформацією прем'єра, належить реформування української митниці.


    Тарифна шокотерапія налякала мільйони українців, визнає Яценюк.
    Наступного року на субсидії для українців буде витрачено 34 мільярди гривень, це передбачено бюджетом на наступний рік.

    Він також нагадав, що на сьогодні субсидіями скористалися 15 мільйонів громадян. Водночас, отримати компенсацію від держави не так вже й легко. Та й люди часто не розуміють, як формується тарифна політика.


    Так, за листопад киянин із квартирою 32 квадрати за спожите тепло має віддати майже 700 гривень, якщо квартира 80 квадратів, треба викласти тисячу двісті. За приватні будинки люди платять по кілька тисяч.


    У соцлужбах аншлаг - українці масово кинулися за субсидіями.


    На обігрів будинку площею понад 100 квадратних метрів, в зимовий місяць у пані Віри йде 800 кубів газу. Це за новими тарифами - понад 5 тисяч гривень. Це більше, аніж пенсії її та чоловіка. Та жінка завчасно оформила субсидію і сім'я сплачує усього 400 гривень, решту - покриває держава.


    Таких, як пані Віра, в Україні - понад 5 мільйонів, тобто кожна третя родина. Це вп'ятеро більше, ніж торік. Середній розмір субсидії - 550 гривень на місяць. Та це не межа. Вона може сягати й 5 тисяч. Все залежить від доходу. Наприклад, у квартирі мешкає 4 людей - 2 дорослих і двоє дітей. Батьки заробляють по 2 тисячі гривень. В місяць за житлово-комунальні послуги вони мали б сплатити 2,5 тисячі. Аби дізнатися розмір субсидії, варто скористатися електронним калькулятором на сайті Мінсоцполітики. За більш детальною формацією треба звертатися до управління соцзахисту. Субсидію нарахують з місяця звернення.


    Отримати її може не лише власник квартири, а й будь-яка зареєстрована в особа, навіть орендар житла. Відсотки з депозиту та виплати на дитину - на допомогу не впливають. Машини і квартири теж. Мають право на допомогу й підприємці, які працює за спрощеною системою оподаткування.


    Єдине обмеження - для тих, хто одноразово витратив 50 тисяч гривень і більше.

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору