ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Прикордонники України та Словаччини спільно затримали нелегала із Сирії

Чопський прикордонний загін інформує...
Чопський прикордонний загін інформує...

Активне співробітництво Держприкордонслужби з прикордонниками країн, що межують з Україною, набирає нових обертів та продовжує приносити позитивні результати.

Так, учора в результаті спільного патрулювання та обміну інформацією між Державною прикордонною службою України та Бюро Прикордонної поліції Словацької Республіки було затримано незаконного мігранта.
Порушника, який прямував через українсько-словацький кордон, виявив та невдовзі зупинив у ході пошукових дій спільний прикордонний наряд у складі українських та словацьких прикордонників. Затриманий назвався громадянином Сирії.
Варто зазначити, що нещодавно на зустрічі Головних Прикордонних Уповноважених України та Словаччини було констатовано, що й надалі зберігають свою актуальність рішення щодо протидії правопорушенням на спільному кордоні, особливо у сфері протидії незаконній міграції. Зокрема зазначалося, що обстановка характеризувалася активними діями злочинних угруповань з переправлення нелегалів. Так, минулого року українські прикордонники на кордоні зі Словаччиною затримали 272 мігранти, а завдяки співпраці оперативних органів обох відомств вдалось дискредитувати більше 10-ти каналів переправлення вихідців з Близького Сходу, Південно-Східної та Центральної Азії.
При цьому проведений аналіз вказує на збереженні активності міграції, адже у цьому році прикордонниками Чопського загону вже затримано 31 нелегала.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов