ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Про результати реєстрації на ЗНО в Закарпатті — ІНФОГРАФІКА

Що з реєстрацією на ЗНО на Закарпатті?
Що з реєстрацією на ЗНО на Закарпатті?

Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА оприлюднив інформацію про результати реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання в області.

Освітній портал Закарпаття на основі даних департаменту підготував інфографіку щодо кількості зареєстрованих.

Найбільше учасників (7269) зареєструвалося на українську мову та літературу, оскільки ЗНО з цього предмета є обов’язковим. Із двох предметів для ДПА на вибір – математики або історії України – абсолютна більшість випускників шкіл обрала історію – 6046, математику – утричі менше (1940). На третьому місці біологія – на неї зареєструвалося 3539 учасників. Деталі щодо всіх предметів – у діаграмі:


4678-1.jpg
Оскільки українська мова та література є обов’язковим предметом, то за нею можна робити висновки щодо кількості учасників ЗНО за районами й містами: на першому місці Тячівщина, далі – Ужгород, Рахівський, Виноградівський та Іршавський райони:
4678-2.jpg
Досить цікавою є картина щодо співвідношення ТОП-5 предметів, які йдуть після української, за містами й районами:
Реєстрація на ЗНО-2017 в Закарпатській області за предметами і районами

4678-3.jpg

Якщо в містах Ужгороді, Берегові, Мукачеві на третьому місці загалом (після української та історії) йде англійська мова, то в інших населених пунктах – біологія. Математика популярніша за географію в Ужгороді, Берегові, Мукачеві, на Берегівщині й Виноградівщині.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів – українська мова, математика або історія України та один навчальний предмет за вибором випускника – зараховуються як результати державної підсумкової атестації. Якщо вас цікавить більш повна статистика щодо кількості зареєстрованих на ЗНО й вибір предметів на ДПА у формі ЗНО, можете завантажити таблицю ТУТ.

Загалом в Україні станом на 20 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано понад 223 тисячі осіб. В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що обробка реєстраційних документів у регіональних центрах ще триває, тому відомості щодо результатів реєстрації не є остаточними.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов