ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Як торік виконувалася Програма забезпечення розвитку освіти, культури, традицій нацменшин Закарпаття

Прес-служба Закарпатської облради повідомляє....
Прес-служба Закарпатської облради повідомляє....

На розгляд депутатів облради вносить проект рішення «Про хід виконання Програми забезпечення розвитку освіти, культури, традицій національних меншин області на 2016 - 2020 роки».

У документі наголошується на найважливіших завданнях, що виконані у звітному періоді. А це - задоволення освітніх, культурних, інформаційних потреб представників національних меншин; проведення культурно-просвітницьких заходів, спрямованих на формування толерантності, поваги до історії, мови, традицій представників різних національностей; забезпечення умов для здобуття освіти мовами національних меншин; розвиток самобутньої творчості національних спільнот.

Реалізація зазначених програмних завдань і заходів сприяє позитивному іміджу області щодо реалізації державної політики у сфері міжнаціональних відносин з метою зміцнення історично традиційної атмосфери міжетнічної злагоди і толерантності. Джерело фінансування програми – обласний бюджет. Обсяг коштів для виконання Програми у 2016 році - 505,0 тис.грн. Фактичні обсяги та джерела фінансування програми у звітному періоді: за рахунок коштів обласного бюджету (КПКВ 250404) – 18,0 тис. грн.

Далі наголошується, що в області здійснюється послідовна робота з питань реалізації чинного законодавства України в контексті задоволення етнічної, мовної, культурної самобутності національних меншин.

Завдання, передбачені програмою загалом виконано, окрім двох заходів, один з яких було згідно з двосторонніми домовленостями перенесено на 2017 рік (чергове засідання Двосторонньої українсько-словацької комісії з питань національних меншин, освіти і культури), інший – не відбувся у зв’язку з відкликанням його ініціатором (національно-культурним товариством) листа про проведення заходу.
Прес-служба Закарпатської облради


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов