ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Закарпатські медійники також поїхали на журналістський з’їзд до Києва

На журналістський з’їзд у Київ поїхали і закарпатські медійники.
На журналістський з’їзд у Київ поїхали і закарпатські медійники.

Як відомо, сьогодні у Києві проходить ХІV (черговий) з‘їзд Національної спілки журналістів України. У порядку денному зібрання із 258 делегатів, які від імені 20 тисяч українських медійників обиратимуть нового керманича НСЖУ, також звіти про роботу Спілки, ревізійної комісії тощо.

Журналістську гвардію країни наразі із 2014 р. очолює перший секретар Нацспілки Сергій Томіленко. Як відомо, він змінив Олега Наливайка, якого було обрано очільником цього формування ще у 2012 р. (О. Наливайко три роки тому став головою Держтелерадіокомітету).
Слід також сказати, що з‘їзд пишучої братії – серйозна, вельми важлива подія у житті незалежної та воюючої з російським агресором держави. Не секрет, що авторитет Спілки слід піднімати, адже він упав до мінімальної відмітки. Цю місію від імені понад трьох з половиною сотень журналістів Закарпаття будуть виконувати делегати, яких було обрано на звітно-виборній конференції у березні місяці ц. р. Серед тих, хто сьогодні голосуватиме за майбутнє НСЖУ, 82-річний ветеран журналістики Дмитро Воробець.
На з‘їзд він поїхав як делегат та ще у якості почесного голови-відповідального секретаря обласної організації. А очолив її, як знаємо, Віталій Мещеряков, медійник-гендиректор філії ПАТ НСТУ "Закарпатська регіональна дирекція-Тиса-1,Тиса-FM". У складі міні-делегації – власкор "Голосу України", заслужений журналіст Василь Нитка, а також Володими Тарасюк і Юрій Бідзіля – кандидати фіологічних наук, доценти та водночас викладачі відділення журналістики філфаку УжНУ.
Будемо сподіватися, що делеговані на черговий з‘їзд журналістів наші земляки-колеги голосуватимуть тільки за прогресивні та суспільно-корисні рішення, які закладуть фундамент новацій у вітчизняних медіях.
Михайло ПАПІШ, журналіст


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов