ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Пенсіонери стануть жертвами псевдореформ Мінфіну

Данилюк пообіцяв чергові
Данилюк пообіцяв чергові "покращення"

Український уряд знову обіцяє провести в країні реформи, цього разу земельну та пенсійну. Відповідні вимоги поставив перед Україною Міжнародний валютний фонд в обмін на видачу кредитів.
Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк. Реформи, за його словами, мають втілити в життя протягом кількох місяців. Міністр додав, що уряд сподівається на зростання економіки країни до кінця 2017 року на 2% і в цьому якимось чином має допомогти реформування. Але ці зміни ще потрібно ухвалити на законодавчому рівні, а як вже добре відомо, Верховна Рада не відзначається особливою працездатністю.
"У нас однакові терміни по земельній і пенсійній реформі. Ви знаєте, що ці реформи не робилися роками, зараз розробляються два законопроекти, робота над ними завершується і ми будемо готові подати їх в парламент. Можливо, і єдиним пакетом. Це також правильний варіант. Дві важливі реформи, і парламент їх має підтримати", - поділився своїми оптимістичними прогнозами Данилюк.
Він зазначив, що пенсійна реформа "практично узгоджена з експертами МВФ". Але певні питання залишаються не до кінця вирішеними по земельній.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов