ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

У лісах в Карпатах з’явився зубр!

У Воловецьких лісах з'явився зубр
У Воловецьких лісах з'явився зубр

Останнім часом в лісах Воловецького району місцеві жителі стали помічати зубра.

Як розповів директор ДП «Воловецьке ЛГ» Василь Росол, він і працівники лісової охорони неодноразово зустрічали цього звіра в районі.

За його словами, він бачив його на відстані 300 метрів і останній раз в 9-11 кварталах, околицях сіл Нижні Ворота і Задільське.

«Так, зубр в угіддях Воловецького району дійсно зустрічається, бачили дорослого самця. Побачив перший раз його в минулому році, схожий на корову, тільки важить під 1200 кілограм, - розповів лісівник. Буквально у суботу, нам дзвонили і сказали, що бачили зубра на полі біля Нижньоворітського лісництва в кварталі 5, де раніше проходила вузькоколійка, - розповів Воловецького держлісгоспу Василь Росол. - Швидше за все, він мігрував зі Старосамбірського району або Білорусі, де тварин багато і за ними дуже серйозно доглядають природоохоронні служби», - додав Василь Васильович.

Директор держлісгоспу розповів, що поки він бачив самця, тому, швидше за все, він в Закарпатті поки один. Ще не відомо, повертається він назад в білоруську частину зони. «Ці тварини стадні. Коли самець стає дорослим, його виганяють, він починає ходити сам, іноді відходячи надто далеко», - пояснює директор.

Василь Васильович допускає, що поки самець зубра один. А щоб зубри прижилися у цій місцевості і тут виникло стадо, самцеві потрібні як мінімум кілька самок. Тому більш ймовірно, що прийде більше тварин, - допускає лісівник.

Якщо ви зустрілися з зубром

Попри свої значні розміри, зубри досить миролюбні, практично ніколи не нападають на людей і, як правило, уникають зустрічі з людиною. Якщо ви зустрілися з цією твариною, то близько не підходьте і не дратуйте тварину, тоді воно вас точно не зачепить, пояснили фахівці.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Чи довго такий красень проживе в карпатах?!!! З такими горе-егерями як недавно в Галочі виявили!!!

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов