ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Народні колективи Закарпаття представили свою творчість у Словаччині (ФОТО)

Закарпатці на фестивалі народного мистецтва у Словаччині
Закарпатці на фестивалі народного мистецтва у Словаччині

10 червня у селі Тополя Словацької Республіки відбувся регіональний фестиваль народного мистецтва, на якому Закарпаття представляли народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівники Віктор та Олександр Шостаки, балетмейстер Роза Мацак) та фольклорний колектив «Цімборки» Перечинського районного будинку культури (керівник Ганна Мучичка).

До слова, у селі Тополя народився греко-католицький священик, україноруський письменник, педагог, культурний діяч Олександр Духнович.
Святкуванню дещо завадив дощ, але продовження програми тривало в прекрасній атмосфері на сільському уряді під час прийому старости села Тополя.
Колективи виконали закарпатські народні пісні й танці, які з захопленням підспівували і танцювали глядачі. З вітальним словом виступив голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, заслужений працівник культури України Василь Густі. Він також зачитав вірш, присвячений Олександрові Духновичу. Приємно, що на зустріч із народним мистецтвом приїхали професійний та аматорський фольклорні колективи зі Словаччини – «Пульс» (м.Пряшів) і «Люди з під Бескида» (с.Нова Седліца).
Організаторами щорічного фестивалю є староста села Тополя Снінського окресу Марія Бобрикова та голова Союзу русинів українців Словаччини в місті Сніна Міхал Іванцо.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов