ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Вчені розгадали причину проблем із волоссям

Дослідники дізналися, чому людина сивіє і лисіє
Дослідники дізналися, чому людина сивіє і лисіє

Міжнародна група вчених з Техаського університету провели декілька десятків досліджень, в результаті яких змогла з'ясувати, чому з віком волосся починає сивіти або зовсім випадати.

Медики довгий час вивчали генетичне захворювання нейрофіброматоз, яке провокує появу ракових пухлин, але замість того, щоб дізнатися про механізм росту пухлин, вчені з'ясували, які процеси відповідають за появу сивини і облисіння. Попри те, що для багатьох ці явища здаються абсолютно нормальними, все ж чимала кількість людей вважає це серйозною проблемою. Детальніше про наукову роботу дослідники написали в статті періодичного університетського видання.

Вчені дізналися, що у волосяних фолікулах містяться стовбурові клітини, які відповідають за появу волосся, а білок цих самих клітин відповідає за пігментацію. Дослідники встановили, що як тільки клітини опиняються біля основи фолікулів, важливий для розвитку нервової системи протеїн "оживає" в клітинах шкіри, а їх, у свою чергу, створюють попередні волосяні клітини. Коли протеїн активізується, "попередники" виділяють SCF, який грає вирішальну роль у волосяній пігментації.

Завдяки тому, що вчені детально вивчили причину посивіння і виявили клітини, які відповідають за ріст волосся, зовсім скоро можуть з'явитися нові способи запобігання сивини і випадання волосся.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов