ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

У Чопському прикордонному загоні стартував третій етап антикорупційної кампанії (ФОТО)

Кордони Закарпаття: «Стоп корупції. Від слів – до дій!»
Кордони Закарпаття: «Стоп корупції. Від слів – до дій!»

Акція має назву «Стоп корупції. Від слів – до дій!».

З метою виховання доброчесної поведінки персоналу, недопущення протиправних проявів у Чопському прикордонному загоні проходить акція «Стоп корупції. Від слів - до дій!». Гасло кампанії – «Захист Вітчизни та корупція – несумісні!». Вона триватиме до жовтня 2017 року та передбачає проведення відповідних занять з персоналом, залучення громадськості до активного діалогу, посилення взаємодії з іншими правоохоронними органами. Керівники загону зустрінуться з місцевим населенням та поспілкуються щодо недопущення протиправної діяльності у прикордонні, надання допомоги правоохоронцям в охороні державних рубежів. На виконання завдань з протидії корупції у відомстві, у підрозділах проводитимуть заходи щодо обрання інспекторів з доброчесності. Також, задля формування належних життєвих цінностей та свідомої антикорупційної поведінки персоналу у загоні впроваджено інститут капеланства. Духовну підтримку та допомогу військовослужбовцям надаватиме протоїєрей Української православної церкви Сергій Ємець.
Зазначимо, що у системі запобігання і протидії корупції досягнуто значних результатів. З початку 2017 року лише по Чопському прикордонному загону зафіксовано 17 випадків припинення спроб надання громадянами неправомірної вигоди прикордонникам.
Керівництво Чопському прикордонному загону звертається до громадян не порушувати чинне законодавство, а у разі виявлення корупційних дій серед персоналу прикордонного відомства повідомляти на номер гарячої лінії (044)527-63-63.
Прес-служба Чопського прикордонного загону
75934-1.jpg


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов