ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

В наступному році ціни на тютюнові вироби значно збільшуться (відео)

Ціни на цигарки: що чекає українців в наступному році
Ціни на цигарки: що чекає українців в наступному році
Наступного року акциз на тютюнові вироби буде поступово підвищуватися, так що українцям доведеться купувати цигарки за європейськими цінами. Словом, шкідлива звичка обходитиметься все дорожче.
Відповідний законопроект до Податкового кодексу вже розроблений Мінфіном. Якщо зараз середня ціна пачки цигарок становить 28 гривень, то вже незабаром ця цифра перетвориться на 35. Тобто, тютюн подорожчає приблизно на 30%: саме така умова прописана в Угоді про асоціацію України з Євросоюзом.
Повністю вийти на оподаткування європейського рівня уряд планує до 2025 року, тоді за одну пачку доведеться викладати не менше 3-4 євро. Якщо розраховувати з нинішнього курсу, виходить не багато - не мало: 100 гривень. Множимо цю цифру на 30, якщо орієнтуємося на щоденне поповнення цигаркових запасів, і отримуємо мінімальну зарплату по Україні.
Експерти вважають, що таким чином владі вдасться зменшити споживання сигарет в принципі, та й до того ж збільшить доходи в бюджет. Останнє явно є ключовою причиною подорожчання тютюнових виробів, втім, як і алкогольних напоїв.

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов