ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Укренерго повідомила про можливі проблеми під час опалювального сезону

Опалювальний сезон: українцям озвучили головні проблеми
Опалювальний сезон: українцям озвучили головні проблеми
В Україні з середини осені стартує опалювальний сезон. Компанія "Укренерго" відзвітувала про технічну готовність до нього, але із застереженням на деякі можливі проблеми.
Про це повідомив глава підприємства Всеволод Ковальчук в Facebook. Він запевнив, що необхідні технічні заходи виконані в повному обсязі. Вже перевірили і підготували енергосистеми.
Ковальчук зазначив, що ще триває ремонт на деяких теплових блоках, але все йде згідно з графіком. Ніяких, за його словами, технічних і проблем з магістральними мережами не очікується.
"Іншою проблемою є те, що вже 3 рік поспіль спостерігається дефіцит вугілля в силу тих чи інших обставин. На жаль, в цьому році у нас знову спостерігаються постійні критично низькі запаси вугілля перед початком опалювального сезону", - пояснив глава компанії.
Ковальчук підкреслив, що енергопідприємства за попередні роки вже напрацювали значний досвід, а на сьогоднішній день накопичили запаси вугілля більше, ніж в минулому році.
"Якщо всі генеруючі компанії виконають зобов'язання, які вони на себе взяли, ми не очікуємо ніяких проблем", - підсумував він.
Але проблеми минулого опалювального сезону були пов'язані не тільки з дефіцитом вугілля. Дуже часто українці сиділи в холодних квартирах через численні пориви мережі, які не надто оперативно ліквідували.

Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов