ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання 6582 проекти землеустрою

Держгеокадастр Закарпатській області інформує...
Держгеокадастр Закарпатській області інформує...

З початку 2017 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято на погодження з інших областей 6582 проекти землеустрою.

Станом на сьогодні експертами опрацьовано 6527 проектів.
Із загальної кількості проектів, що надійшли 4942 проекти отримали позитивний висновок, 1585 – негативний та 55 проектів знаходяться на розгляді експертів.
Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Міжгірському (1095) та Свалявському (1044) районах Закарпатської області, а також у Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області – 226 проектів землеустрою.
Спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 8725 проектів землеустрою, з них опрацьовано 8554 проекти, з яких 6085 отримали позитивний висновок, 2469 – негативний та 171 знаходиться на розгляді експертів.
У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 15 осіб.

Довідково:
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Прес-служба Держгеокадастру


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов