Ужгородський ФК "Закарпаття" виходить у лідери першої ліги

26 квітня 2024 п'ятниця
    26 переглядів
    Футбол. Ужгородці — у лідерах.

6-7 вересня відбулися сім матчів восьмого туру першості України серед команд першої ліги. «Закарпаття», обігравши вдома «Сталь» з рахунком 2:0, одноосібно очолило турнірну таблицю.

Долю зустрічі ужгородці вирішили під кінець першого тайму. На 40-й хвилині відзначився Владислав Микуляк, а за дві хвилини до перерви влучного «пострілу» завдав Чарлес Невуче. Всі шанси для того, аби залишитися на чолі таблиці мали футболісти «Кримтеплиці», але вони на виїзді поступилися «Прикарпаттю» ? 1:2. Івано-франківці стають справжньою грозою авторитетів ? у минулому турі вони відібрали очки у столичної «Оболоні», зігравши в Києві внічию ? 1:1. Недорахувався залікових балів й «Нафтовик», котрий вдома не зміг упоратися з «Олександрією» ? 1:1. Натомість допомогою рідних стін скористався «Севастополь», який завдяки голу Романа Довжика святкував мінімальну перемогу над «Енергетиком» ? 1:0, повіждомляє сайт ФФУ.
    6-7.09.08. 8-й тур.
    «Закарпаття» (Ужгород) ? «Сталь» (Алчевськ) ? 2:0, «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) ? «Кримтеплиця» (Молодіжне) ? 2:1, «Фенікс-Іллічовець» (Калініно) ? «Дністер» (Овідіополь) ? 2:1, «Комунальник» (Луганськ) ? «Геліос» (Харків) ? 2:0, «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) ? ПФК «Олександрія» ? 1:1, «Княжа» (Щасливе) ? «Волинь» (Луцьк) ? 3:0, ПФК «Севастополь» ? «Енергетик» (Бурштин) ? 1:0. «Оболонь» (Київ) ? «ІгроСервіс» (Сімферополь) ? відбудеться 09.09.08, «Десна» (Чернігів) ? «Динамо-2» (Київ) ? перенесений (дата ще невизначена).
    Становище лідерів: «Закарпаття» ? 17 очок (8 матчів), «Кримтеплиця» ? 16, «Севастополь» ? 16, «Оболонь» ? 14 (7), «Олександрія» ? 14, «Прикарпаття» ? 14…