ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

В Україні ввели мораторій на закриття шкіл на селі

Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про впровадження мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості", внесену народними депутатами України Полохалом В.І., Литвином В.М. та Оробець Л.Ю..

Верховна Рада України рекомендує Кабінету Міністрів України доручити місцевим органам виконавчої влади та місцевого самоврядування проаналізувати ситуацію щодо функціонування загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості з врахуванням прогнозованих демографічних змін та вжити заходів щодо призупинення їх необґрунтованої ліквідації.

Зокрема, народні депутати України рекомендують уряду вжити невідкладних заходів щодо зміни умов фінансування зазначених навчальних закладів, а також щодо організованого підвезення учнів до місць навчання та проаналізувати хід виконання державної програми "Шкільний автобус".

Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Полохало В.І. переконаний, що Постанова про впровадження мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості сприятиме забезпеченню рівних можливостей для здобуття середньої освіти громадянами України, а також унеможливить негативні соціально-економічні наслідки для села.


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов