ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Кондитери з Ужгорода підкорюють Париж

  04 декабря 2020 пятница

  Автор унікального кондитерського шедевру - торта зі зображенням Віктора Ющенка, мешканець обласного центру Закарпаття м.Ужгород Валентин Штефаньо в Парижі на міжнародному конкурсі кондитерів, який відбувся в рамках виставки "Еугоріеп", за свою нову роботу виборов третє місце.У конкурсі взяли участь найкращі кондитери з шести країн континенту. Закарпатський кондитер про конкурс дізнався випадково. Річ у тім, що в Парижі живе його сестра Валентина, до якої він завітав у гості.

  "Оголошення про унікальний конкурс, в якому може взяти участь кожен охочий, — розповів Валентин Штефаньо, — ми вичитали в кондитерському журналі в сусіда моєї сестри. Але за умовами конкурсу свої кондитерські шедеври учасники мали виготовляти тільки з карамелі. А ми ж зі сестрою з карамеллю ніколи не працювали!"

  Але добре потренувавшись й витративши на це майже 500 євро, Валентин і Валентина пішли на конкурс. Перед його учасниками було завдання за три години відтворити автомобіль, використавши для цього, 170 — 200 заварних булочок діаметром 3 см, півтора кілограма цукрової мастики й не більше двох кілограмів грильяжу. Брат зі сестрою з цим завданням чудово впоралися, їхню кондитерську композицію авторитетне журі нагородило бронзовою нагородою, а перше та друге місця посіли кондитери з Кореї та Румунії.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору