ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Тимошенко відкрито виступила проти Ющенка

  04 декабря 2020 пятница

  Лідер БЮТ Юлія Тимошенко відкрито виступила проти Президента України Віктора Ющенка. Про це заявила керівник інформаційного департаменту Виборчого блоку «Наша Україна» Тетяна Мокріді.За її словами, агітаційний фільм БЮТ, який вчора транслювався на УТ-1 в рамках передвиборчої кампанії, свідчить про одне: «В неї (Ю.Тимошенко) один головний опонент – це Президент України Віктор Ющенко і його команда, а не лідер Партії регіонів Віктор Янукович».

  Т.Мокріді зауважила, що у фільмі Ю.Тимошенко приписувалися всі позитиви, яких досягла команда Президента, і навпаки – у всіх особистих промахах Ю.Тимошенко звинувачувала Президента і його команду.

  З огляду на це, а також на висловлювання Ю.Тимошенко у регіонах, де вона, за словами Т.Мокріді, говорить, що існують лише дві політичні сили, за які варто голосувати – БЮТ і Партія регіонів, можна зробити висновок, що лідер БЮТ агітує за В.Януковича, підкреслила Т.Мокріді.

  Також вона вважає, що загроза реваншу старої влади стає реальною, оскільки головна стратегія виборчої кампанії БЮТ полягає в протиставленні Ю.Тимошенко В.Ющенку.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  УкраЇнськй уряд та політики з глузду зїхали! Думають за себе а не за свою державу та народ за це поплатяться рано чи пізно