ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгород. Громадський Форум Закарпаття підтримав політичні реформи

  27 ноября 2020 пятница

  Щойно в Ужгороді закінчився обласний Громадський Форум Закарпаття, в якому взяли участь майже більше 800 делегатів від усіх районів гірського краю, який підтримав зініційовану Президентом України Леонідом Кучмою політичну реформу в державі, спрямовану на перетворення України в парламентсько-президентську республіку, на створення політично відповідальної влади. Подібні форуми, як повідомив сьогодні на прес-конференції в Ужгороді голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак, пройшли майже у всіх регіонах України і “сьогодні можна вже говорити про серйозну підтримку населенням політичної реформи, внаслідок якої зросте довіра до влади”.

  На Форумі в Ужгороді прийнято Резолюцію та Звернення. У Зверненні делегати обласного Громадського Форуму Закарпаття звернулися до депутатів Верховної Ради України та громадськості гірського краю із вимогою прискорити втілення у життя політичної реформи і прийняти відповідні поправки до Основного Закону держави, які б перетворили її в парламентсько-президентську республіку. Це, сказано у Зверненні, не лише їх вимога, а "вимога часу, позаяк за 12 років незалежності Українська держава та суспільство суттєво змінилися", що, відповідно, вимагає і зміни політичного устрою України. Настав час, говориться у документі, коли депутати Верховної Ради повинні відповідати перед своїми виборцями за ефективний розвиток держави. На жаль, як засвідчує життя, за нині існуючої політичної системи це стало неможливим. Саме тому Форум вимагає прискорити проведення політичної реформи в державі, що дасть можливість підвищити ефективність діяльності всіх гілок влади, забезпечить їх збалансованість, прозорість обрання та посилення відповідальності перед народом.

  Делегати обласного Громадського Форуму Закарпаття закликали краян проявити свою громадську позицію, політичну зрілість, згуртованість у єдиному прагненні вдосконалити наш спільний дім Україну в ім'я кращого життя, добробуту кожного і процвітання держави в цілому.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору