ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатці зігріють луганчан?

  25 ноября 2020 среда

  У п’ятницю в Луганську область із Закарпаття вирушила бригада зварювальників та слюсарів, які допоможуть місцевим фахівцям ліквідувати наслідки аварій систем опалення. Наразі в будинках луганчан відсутнє теплопостачання, а на вулиці, як відомо, температура повітря уже впродовж кількох днів тримається на позначці "мінус 20". Сформовані бригади (усього до 40 закарпатців) прибудуть сьогодні до Луганська, звідки їх направлятимуть у населені пункти, де допомога необхідна в першу чергу. Закарпатські фахівці будуть не тільки ремонтувати магістралі, але й прокладати нові. Попередній термін перебування бригад із Закарпаття на Луганщині – від 7 до 10 днів, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації.

  Крім того, услід фахівцям вирушив автомобіль із зварювальними апаратами, карбідом, спецодягом.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Цікаво кому належить ця "геніальна" ідея? Адже в Луганську купа заводів, де працюють такі фахівці. І не думаю що там бракує зварювальних апаратів, карбіду і т.п. Дешевий популізм напередодні виборів...
  Хто порахував в яку копійочку "вилетить" ця "рятувальна експедиція"?

  Аватар пользователя Гость

  Наскільки мені відомо, такі бригади вирушили не тільки із Закарпатської, але й усіх областей України. Думаю, вибори тут ні до чого. Просто хочеться людям допомогти.