ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

У ЗСУ запровадили обмеження в рамках боротьби з коронавірусом

  08 июля 2020 среда
  Аватар пользователя Валерія

  У ЗСУ здійснили низку необхідних заходів з метою запобігання занесенню і поширенню серед особового складу Збройних Сил України та Міністерства оборони України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

   

  Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ в Facebook.У ЗСУ здійснили низку необхідних заходів з метою запобігання занесенню і поширенню серед особового складу Збройних Сил України та Міністерства оборони України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

   

   

   

  «Військові медики нарощують зусилля для запобігання занесенню і поширенню серед особового складу гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом», - йдеться у повідомленні.

  Так розроблено наказ «Щодо затвердження дій посадових осіб при виявлені хворого, який відповідає випадку захворювання на коронавірус» та інші нормативно-правові акти.

   

  Також були визначені можливості закладів охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України із надання медичної допомоги інфекційним хворим. Зокрема підготовлені обсерваційні зони при масовому надходженні хворих військовослужбовців на коронавірус.

   

  «Військовослужбовці, які повертаються із службових відряджень з країн, несприятливих щодо епідемічної ситуації на #COVID_19 та не мають ознак захворювання, після оцінки безпеки домашнього середовища перебуватимуть в самоїзоляції з наданням згоди-зобовязання негайно повідомляти у разі погіршення стану здоров’я (сухий кашель, біль в горлі, задишка, підвищення температури тіла)», - зазначили у Генштабі.

   

  Після повернення з відпусток військовослужбовці проходитимуть обов’язковий медичний огляд з опитуванням щодо можливого контактування з хворими на COVID-19 або участі у масових заходах.

  Також визначено шляхи евакуації пацієнтів і особливості евакуаційних заходів військовослужбовців з підозрою на коронавірус.

   

  «Створено необхідний запас медико-санітарного, господарчого майна, дезінфекційних, необхідних лікарських засобів та засобів індивідуального захисту для медичного персоналу закладів охорони здоров’я Збройних Сил України», - додали у ЗСУ.

  Нагадаємо, на час дії карантину призупинено призов громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів.

  Рейтинг: 

  Комментарии

  Аватар пользователя Андрэй

  Я, Андрэй Малахоф кажный день втираю в колени мазь "Лошадина Сила". И ещё кой-куда втираю...