ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Тюмені на виборах Президента України проголосували 100 осіб

  20 января 2021 среда

  В Тюмені на виборах президента України на 11:30 мск проголосували 100 людей, повідомила голова виборчої дільниці Ганна Мирутенко. За її словами, вибори проходять спокійно і без грубих порушень.

  За виборами в Тюмені стежать міжнародні спостерігачі з України та інших країн СНД.

  Один із спостерігачів в повідомив, що в даний час грубих порушень не зареєстровано. «Грубих порушень, які впливали б на результат голосування, не зареєстровано. Погано, що люди не дуже активно голосують», - сказав співрозмовник агентства.

  Всього в списки виборців внесено 3 тисячі 29 людей, передає РІА «Новости».

  Пояснюючи проблему з активністю виборців, генеральний консул України в Тюмені Євген Льовицький розказав, що на території консульського округу генконсульство України в Тюмені знаходяться 12 суб’єктів Федерації - Свердловська, Курганська, Тюменська, Челябинська, Томська, Новосибірська, Кемеровська, Омська області, Алтайський край, Алтайська республіка, Ханти-Мансійський і Ямало-Ненецький автономні округи.

  За законодавством України, виборчу дільницю можна відкривати тільки при дипломатичному консульстві представництва. У зв’язку з цим, не всі мають нагоду приїхати, наприклад, з Алтайського краю до Тюмені і проголосувати.

  «Адже потрібно подолати величезну відстань, а це великі транспортні витрати, - сказав Льовицький. - В основному приходять голосувати українці, що проживають в Тюмені. Зараз зареєстровано тільки двох іногородніх виборців з Новосибірська і Єкатеринбурга, які були у відрядженні в Тюмені, і прийшли проголосувати».

  ukr.for-ua.com

  ForUm
  ЦВК планує оголосити попередні результати виборів завтра, з 7:00 до 10:00
  В Україні розпочалося голосування на виборах Президента
  Тележурналісти зможуть передавати сюжети про підрахунок голосів

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору
  Похожие новости