"Оздоровчі" діти визначали у Хусті кращих серед кращих!

01 липня 2024 понеділок
    21 переглядів

На стадіоні «Карпати» м.Хуст (Закарпаття) проведено змагання серед учнів, які відпочивають в оздоровчих таборах Хустського району. У змаганнях взяло участь 16 команд, які були представлені учнями 1-5 класів. У програму змагань входив біг дівчат на 30 метрів, хлопчиків – на 60, стрибки з місця (хлопці та дівчата), кидання м’ячика.

Першими стартували дівчата в бігу на 30 метрів. Чемпіонкою стала Каміла Курта з с. Іза. Серед юнаків у бігу на 60 метрів переміг Михайло Бабич, учень Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. На другому місці Богдан Бляшинець (Липовецька ЗОШ І-ІІІ ст.). Михайло Молнар із Копашнева – бронзовий призер.

Із результатом 2 м учениця Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Євгенія Деяк стала переможцем у стрибках у довжину. Її однокласниця Андріана Бринзей – срібна призерка з результатом 193 см. Діана Кузьма з Липовецьої ЗОШ І-ІІІ ст. посіла третє місце.

Представник Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Михайло Бабич показав відмінний результат 2.25 у стрибках у довжину з місця. Два учні показали результат 2.10 у стрибках у довжину з місця – Михайло Малета з Копашнева та Богдан Бляшинець із Липовця, які розділили друге та третє місця.

Далі всіх кинула тенісний м’ячик Ілона Ганко з Вишкова. На другому місці Ярослава Лемачок (Заломська ЗОШ І-ІІІ ст.). Бронзова призерка – Євгенія Деяк із Копашнева. Учень Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Мандзюк став переможцем із результатом 38 метрів. Ростислав Вучкан (с. Іза) кинув м’ячик на 35 метрів 50 см. Віталій Філіп з Нанкова показав результат 35 метрів 50 см.

Перше загальнокомандне місце посіла команда Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. На другому – команда Копашнівської ЗОШ І-ІІІ ст. На третьому – Ізянської ЗОШ.

Усі учні, які стали переможцями та призерами, нагороджені грамотами управління відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА та цінними призами. Команда-переможець – пам’ятним кубком.

Відрадно, що в цих змаганнях паралельно взяли участь і діти-інваліди. Вони брали учать у змаганнях із кидання м’ячика та стрибках із місця. Діана

Антал із села Крайникова кинула м’ячик на 21 метр. Мирослава Скунзя з Бороняви стала срібною призеркою. Анастасія Симоненко з с. Велятино – бронзовою. Представник села Рокосово Антон Цугорка переміг серед юнаків із результатом 30 метрів. На другому місці Михайло Вонсович із Крайниково. Копашнівець Василь Молнар – бронзовий призер. Діана Антал перемогла також і в стрибках у довжину. Мирослава Скунзя стала другою. Мар’яна Довганич із Копашнева – на третьому місці. Усі три призери в киданні м’ячика також стали призерами в стрибках у довжину. Переможцем став Антон Цугорка. Усі діти-інваліди нагороджені цінними призами від спонсорів медичного коледжу та райдержадміністрації.

Міська рада разом із дирекцією стадіону «Карпати» люб’язно надали спортивну базу та добре підготувалися для успішного проведення змагань такого рівня. Було проведено святковий парад із підняттям Державного прапора при звучанні Гімну України. Учасників привітали заступник начальника управління освіти молоді та спорту Володимир Фінюк та головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Василь Деяк. Тренери Хустської ДЮСШ надали допомогу у суддівстві. Силами відділу культури райдержадміністрації в районному Будинку культури для учасників був даний концерт.