Український тенісист Олександр Долгополов пробився до чвертьфіналу тенісного турніру з призовим фондом близько 1,3 мільйони доларів

26 квітня 2024 п'ятниця
    70 переглядів
    О.Долгополов боротиметься з переможцем іспанського дербі

Український тенісист Олександр Долгополов пробився до чвертьфіналу тенісного турніру з призовим фондом близько 1,3 мільйони доларів — ATP-500 “Rio Open” в Ріо-де-Жанейро (Бразилія), що проходить на ґрунтовому покритті.
    У матчі другого раунду киянин за 1 годину 23 хвилини обіграв іспанського тенісиста, що займає 73 сходинку у рейтингу АТР Ініго Сервантеса — 3:6, 6:0, 6:3.
    На рахунку українця 4 ейси і дві подвійні помилки. О.Долгополов зробив 4 брейки, його суперник — тільки 1.
    У чвертьфіналі змагань О.Долгополов боротиметься з переможцем іспанського дербі Рафаеля Надаля (1 сіяний) і Ніколаса Альмагро.