ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

Як виконувалась у 2016-му регіональна програма з розвитку земельних відносин на Закарпатті?

Закарпатська облрада інформує...
Закарпатська облрада інформує...

Про це депутати облради дізнаються, розглядаючи проект рішення «Про виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2016 рік», який вносить Головним управлінням Держгеокадастру в Закарпатській області.

Як зазначають розробники проекту, головною метою Програми є сприяння розвитку земельних відносин в області,а саме: створення правових і організаційно-економічних умов, які б стимулювали прагнення кожного власника чи користувача земельної ділянки до її правового і ефективного використання; збільшення відповідальності за охорону земель; підвищення активності громадян до посвідчення права власності на землю; сприяння розвитку ринкових відносин.

У кінцевому підсумку це має підвищити добробут громадян та сформувати потужний соціальний прошарок власників.

Основними заходами Програми є встановлення та зміна меж адміністративно-територіальних одиниць; інвентаризація земельних ділянок державних підприємств та органів державної влади, в користуванні яких перебувають земельні ділянки, але права на них не зареєстровані у встановленому законом порядку; інвентаризація земель населених пунктів; нормативна грошова оцінка земель населених пунктів; оновлення планово-картографічних матеріалів населених пунктів масштабів 1:2000 та 1:5000 у відповідності до Земельного кодексу України.

Джерелами фінансування Програми є кошти державного, обласного та місцевого бюджетів. Загальна сума коштів, передбачених на фінансування Програми, становить 21,279 млн. грн., у тому числі: з обласного бюджету – 0,4 млн. грн., місцевих бюджетів – 20,879 млн. гривень.

У 2016 році згідно з Програмою профінансовано роботи на загальну суму 469,878 тис. грн, з них: 241,068 тис. грн. – на нормативну грошову оцінку, 228,81 тис. грн – на проведення інвентаризації земель.

Прес-служба Закарпатської облради


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов