ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Черговий вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни було виявлено в селі Тарнівці Ужгородського району

  15 января 2021 пятница

  По обіді робітник теплиці, де вирощують квіти, копав траншею для прокладки газопроводу і на глибині близько півметра наткнувся на якийсь підозрілий металевий предмет. Обережно розгорнувши навколо нього землю чоловік розпізнав у залізяці боєприпас, після чого одразу припинив земляні роботи та негайно розповів про все місцевому голові, який у свою чергу по повідомив всі відповідні служби. До місця події відразу ж направили оперативну групу, основним завданням якої стало огородження місця небезпечної знахідки.

  А наступного дня до вказаної адреси виїхала група фахівців-піротехніків з військової частини Д-0180, дислокованої в обласному центрі, першочерговим завданням якої було вилучення та недопущення приведення його у бойову готовність, адже боєприпас було знайдено в житловому масиві (відстань до найближчих будинків складала близько чотирьох метрів). Ним, як повідомив керівник групи піротехніків Віталій Гільтайчук, виявився протитанковий снаряд 152 калібру часів Другої світової війни.

  Небезпечну знахідку було вилучено, а щоб впевнитися, що в даному місці подібних предметів більше немає, піротехніки провели огляд території за допомогою міношукача. На щастя, підозри не підтвердилися, виявилося, що снаряд тут був лише один, принаймні на глибині сорок сантиметрів, адже саме на такій глибині пристрій, що знаходиться на озброєнні закарпатських рятувальників здатен розпізнавати наявність металічних предметів у грунті.

  Небезпечну знахідку було вивезено на військовий полігон, що знаходиться в селі Оріховиця Ужгородського району, та вжито заходів по його знешкодженню.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору