ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Делегація від міст Закарпаття взяла участь у засіданні секцій малих і середніх міст Асоціації міст України та громад, яке відбулося в Іллічівську

  18 января 2022 вторник

  У традиційному відкритому засіданні секцій малих і середніх міст Асоціації міст України та громад прийняли участь міські голови м. Сваляви – Ревтій І.І., м. Хуста – Джанда М.М., м. Перечина – Погоріляк І.М., м.Виноградова – Попович М.М., керуюча справами Берегівської міської ради Терлецька Н.В. та виконавчий директор Закарпатського регіонального відділення АМУ, депутат Ужгородської міської ради Лукша О.В. В перший день засідання в урочистій обстановці було підписано угоду про співпрацю між містами Києвом та Хустом, Києвом та Кілією (Одеська область). Наступного дня закарпатці мали ексклюзивні зустрічі з заступником начальника із соціальних питань Іллічівського морського торгового порту Кузнєцовим В.М., представниками бізнесових кіл м. Іллічівська, на яких було досягнуто домовленості про ділові зв’язки та обмін дітей на відпочинок у літніх таборах, відповідно, на Чорному морі і в Карпатах.

  В останній день засідання із 12-ти заслуханих кращих практик у місцевому самоврядуванні України дві були представлені від м. Ужгорода та м. Хуста, відповідно — «Аналіз типологій, енергопотенціалу і заходів теплосанації будинків як необхідні етапи ефективної енергореконструкції житлового фонду» та «Реконструкція мережі вуличного освітлення міста з використанням сучасних енергозберігаючих технологій». На зустрічі учасників засідання з Прем’єр-міністром України Віктором Януковачем керівнику Уряду були передані конкретні письмові пропозиції з проблемних питань розвитку закарпатських міст Сваляви і Перечина.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору