ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ігор Шаров: Позиція «НУ» щодо політреформи – політичне фанфаронство

  27 января 2021 среда

  Позицію виборчого штабу Віктора Ющенка стосовно долі політичної реформи керівник парламентської фракції політичної партії «Трудова Україна» Ігор Шаров назвав спекулятивною. Про це повідомили ForUm’у в прес-службі парламентської фракції.

  На думку лідера трудовиків, заяви ющенківців про реалізацію ідеї політичної реформи не відразу після президентських виборів, а лише в 2006 року після наступних парламентських виборів є за своєю суттю політичним фанфаронством.

  «Чому перед 31 жовтня не було чути таких заяв? Чому функціонери «Нашої України» спочатку заблокували політичну реформу в Верховній Раді, а потім дезінформували виборців про те, що їхній блок виступає за проведення політреформи після президентських виборів? Очевидно, Віктор Ющенко увірував у свою легку перемогу в другому турі і тепер прагне залишити за собою великі владні повноваження. Думаю, що Ющенко взагалі всерйоз не збирався і не збирається відмовлятися від таких повноважень. Нагадаю тільки, що за обман виборців і політичну демагогію все одно доведеться відповісти. Вірю, що другий тур виборів продемонструє це повною мірою», - заявив народний депутат Ігор Шаров.

  Форум


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости