ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив програму реформування і розвитку космічної галузі

  27 января 2021 среда

  Документом передбачено створення і модернізацію рентабельного науково-технічного виробництва, що може ефективно функціонувати в умовах ринкової економіки і виготовляти високотехнологічну конкурентноздатну продукцію.

  Виконання програми здійснюватиметься в два етапи. На 1 етапі (2004-2005 рр.) планується створення системи цільових програм і проектів розвитку основних сфер функціонування підприємств космічної галузі, ефективне використання виробничих потужностей, підвищення ефективності внутрігалузевої і міжгалузевої кооперації, удосконалення системи управління галуззю.

  На другому етапі (2006-2008 рр.) передбачено завершити реформування галузі, здійснити комплексну систему інформатизації виробничої і управлінської діяльності, здійснити остаточний перехід на новітні технології, а також створити інтегровані науково-виробничі структури (акціонерні компанії, концерни, корпорації, холдинги), перетворити галузь на єдиний науково-технічний і виробничий комплекс.

  Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів держбюджету, залучення міжнародної фінансової і технічної допомоги, коштів, отриманих від реалізації міжнародних комерційних проектів.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору