ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті активно впроваджуються досягнення медичної технології

  01 декабря 2020 вторник

  У Закарпатській області активно впроваджуються досягнення медичної технології — медичні «паспорти», повідомив на засіданні Ужгородського прес-клубу реформ директор ТОВ «Інтер-кеп Україна» Дмитро Свирид.Міська, обласна, залізнична, дитяча лікарні, відділ швидкої допомоги вже оснащені спеціальними пристроями, які розшифровують інформацію з чіпу, вмонтованого у медичну картку. Дмитро Свирид також продемонстрував учасникам саму картку, якою, за його словами, користуються вже чимало ужгородців. Розміром звичайної візитки чи банківської картки, медична картка від «Інтер-кеп» розроблена на основі багаторічного досвіду надання медичної допомоги. Це своєрідний паспорт людини, який містить загальну інформацію про людину та її особисті медико-біологічні показники: групу крові, індивідуальний тиск, хронічні захворювання, можливі алергічні реакції тощо.

  За допомогою картки та спеціального пристрою лікар може отримати ці дані, розміщені на Інтернет-сервері медичної програми «Інтер-кеп». Для виїзду закордон розроблено інший вид карток, на яких інформація про стан здоров’я особи подана відповідно до міжнародних медичних стандартів. Увесь технічний набір програми виготовляється в Україні.

  Керівник представництва компанії «Інтер-кеп» у Східній Європі В’ячеслав Лошкарьов повідомив, що державним медичним закладам України пристрій для зчитування інформації з картки надається безкоштовно. Більш того, лікарі отримуватимуть грошову винагороду за поповнення інформації у базі даних про стан пацієнта, призначене лікування. В’ячеслав Лошкарьов також презентував можливості «телемедицини», скориставшись якою пацієнт може отримати медичну консультація від фахівців будь-якої країни.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору