ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На Закарпатті розповсюджена Заява прес-служби Ужгородської міської ради

  01 декабря 2020 вторник

  Сьогодні прес-служба Ужгородської міської ради розповсюдила заяву наступного змісту:

  “У газеті “Трибуна” №76 (179) від 19.10.04 на стор.2, у рубриці “ІНТЕРНЕТ-ФОРУМ “ТРИБУНИ” було опубліковано статтю без назви, у якій надруковано лист пана Олександра (прізвище не вказано) до статті суботнього номера газети Вячеслава Федченка “Воры сидели и молчали, и каждый думал о чем то о …чужом” (№75 (178) від 16.10.04) та коментарі автора статті. У цій публікації міського голову обвинувачено у вчиненні злочину, який є тяжким і за наявності підстав кваліфікується як хабарництво.

  Міський голова Віктор Погорєлов зазначив, що подана у публікації інформація є неправдивою. Тобто ніяких грошей за земельні ділянки, які надаються безкоштовно у власність громадян та відчужуються іншим способом (шляхом викупу, чи через аукціон) міський голова Віктор Погорєлов не отримував та не вимагав.

  За словами міського голови Віктора Погорєлова, відомості, поширені засобом масової інформації, є такими, що не відповідають дійсності.

  Вони порочать честь, гідність і ділову репутацію Віктора Погорєлова. Цією публікацією, також, завдано непоправної шкоди діловій репутації Ужгородської міської влади, що тягне за собою поступову втрату довір’я до влади з боку виборців. Формується негативний імідж обласного центру та його керівництва як в очах мешканців міста, області (газета виходить по всій області), так і в очах гостей нашого міста.

  Враховуючи вищенаведене, міський голова звернувся з відповідною заявою до прокуратури міста з проханням перевірити факти викладені у зазначеній публікації та, відповідно, вжити заходів прокурорського реагування.”

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору